Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Van aki rajtam kívül egyedül...

Van aki rajtam kívül egyedül tölti ezt a nyomorult ünnepet? Mit szoktatok csinálni egyedül?

Figyelt kérdés
Én például ilyenkor szoktam a hobbimnak hodolni, holnap buszozok, holnapután pedig vonatozok egész nap az országban.

2021. dec. 24. 16:09
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Kutyád vagy macskád van? Akkor már nem vagy egyedül. Egy macska vagy egy kutya hízejeg neked meg érti amit mondasz. Nekem van 3 macskám anyunak és egy kislányom ahol most élek magamban, ő kobirmacska és mindennap beviszem megsimogatni. Mind a ,,négy,, macskám néz rám és beszélnek hozzám és mikor mondok valamit akkor hizelegnek. Mikor látják hogy ideges vagyok akkor jobban hizelegnek.
2021. dec. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Na kutyanáci. Együtt alszik vele, sosem lesz normális kapcsolata, mert a kutya az élete.
2021. dec. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Mennyi szánalmas lúzer van itt ebben a kategóriában. Miért kell lepontozni valakit, akinek lelkileg nehéz ez az időszak vagy egyedül van? Micsoda nyomoroncnak kell ehhez lenni. Ezeknél is nagyon meghitt és szeretetteljes lehet a karácsony lol. Fogadjunk hiába vagytok a családnál, csak szétszívatjátok egymást a toxikus fos személyiségetekkel
2021. dec. 25. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

"Miért kell lepontozni valakit, akinek lelkileg nehéz ez az időszak vagy egyedül van?"


Úristen lepontoztak gyk-n! Vége mindennek!😄

2021. dec. 26. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
14: igen, mondjuk mert valakinek fontos a megbízhatóság itt, hogy komolyan vehető legyen. De mindegy is kinek mi fontos, ha te annyira leszarod ezt, minek pontozgatsz le embereket? Ja mert mégse szarod le. Te szimplán nyomorék vagy, hogy mindent ami neked nem tetszik vagy mindenkit aki nem olyan, amilyen te vagy lepontozol.
2021. dec. 26. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
15, jaja 😄 Ha te mondod, akkor így van.
2021. dec. 26. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!