Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Vannak sorstársak akiknek...

Vannak sorstársak akiknek szintén szörnyű volt a karácsonya? Szintén szánalmas sztorik vannak?

Figyelt kérdés

Öntsetek belém lelket. Két kisgyerek mellett kimerültem nonstop egyedül készültem es úgy összevesztem az apjukkal hogy majdnem elköltöztem a gyerekekkel.

Jelenleg ugy erzem sosem fogom kiheverni a mai napot.

Sorstársak várom a hasonló szánalmas törtèneteket.


2021. dec. 25. 22:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Üdv a klubban! Költözés után vagyunk. Sok, ritkán használt holmi még zsákokban. Lányom hétfő óta beteg, 23-án este feküdtünk együtt először a párommal, addig felváltva őrködtünk mellette. Természetesen én is elkaptam tőle, pocsékul vagyok. Az apja " csak" taknyos, viszont mindkét oldalon begyulladt a foga. Emiatt egyik oldala olyan, mintha bevertek volna neki. Természetesen zombi tőle. Se kávé, se cigi, semmi nem kell neki. Enni sem tud. Lányomnak ma a hangja is egy taknyos békáéhoz hasonlít. A költözés miatt most kellett még 1-2 hivatalos ügyet elintézni, így a hét felét rohangálással töltöttük. Épp, hogy be tudtam csomagolni az ajándékait. Párommal kettesben szoktuk díszíteni ( ő díszít, én csomagolok), most borult minden, mert itt volt a gyerek. Amit sikerült megcsinálni, az a húsleves, rántott hús. Sütiből kókuszgolyó, meg zserbó, de arra még nincs csokimáz. A mézeskalács tésztája megvan, de szerintem kidobom. Csokis keksz tésztája van még elkészítve, de nem volt erőnk kisütni. Ha felhívom a helyettes dokit hétfőn, azt hiszi, covid. Párom vagy kihúzza a fogával hétfőig, vagy megy a fogászati ügyeletre, ami 50 km.re van tőlünk. ( plusz ugye vissza, ráadásul utána 1 hétig K.O. a foga miatt). Ja, mindegyikünknek enyhe hőemelkedése van, a gyereket kivéve, és pocsék a közérzetünk.

Szóval HURRÁ, KARÁCSONY!!!

2021. dec. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
Meg csak egy nap ment el a Karacsonybol ... ez is tok jo volt! Nem zavart senki, nem kellett foglalkoznom senkivel, nem kellett alkalmazkodni senkihez ... akkor es azt csinaltam amit csak akartam ... tok jo egyedul is a Karacsony :)))
2021. dec. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
83%
Engem nagyon zavar a sok kötelező családi program, meg hogy semmi sincs nyitva. Unom a tipikus karácsonyi kajákat (a halászlevet kivéve), ennék egy jó hamburgert vagy pizzát, erre nem tudok. Pesten most több lehetőségem lenne, de vidéken él a rokonság. Alig várom, hogy mehessek vissza, együtt lehessek a menyasszonyommal és éljük a megszokott életünket.
2021. dec. 26. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

1!

Együttérzek, jobbulást!

De ki ne dobd a sütitésztákat. Fagyaszd le, majd ha meg akarod sütni, hagyd kiolvadni szobahőn és gyúrd át újra.

2021. dec. 27. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Köszi, kedves utolsó! Csak a mézeskalács tészta van meg, a többinek neki sem álltam. Az a baj, hogy még mindig nem vagyunk jól, és páromnak elsején, gyereknek harmadikán már kezdődik a hajtás. Most nem bánnám, ha kb 2 héttel ezelőtt lennénk még.
2021. dec. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!