Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ki várja már a karácsonyt?

Ki várja már a karácsonyt?

Figyelt kérdés
közületek ki várja a karácsonyt? ki hogyan fogja feldíszíteni a lakást?

2022. okt. 16. 22:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

En mar nagyon varom de kozben koltozesben is leszek vagy karacsonykor vagy ujevkor

Igy a diszites meg kerdeses

2022. okt. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán, egyedül élek, magamnak meg minek díszítgessek, hogy aztán dobjam ki, mellé feleslegesen kivágtak egy fenyőt.
2022. okt. 16. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
72%
Én is várom, de egyelőre van addig bőven stressz. Kigondoltam már a karácsonyi ajándékot a szeretteimnek, azokat szeretném elintézni minél előbb, más egyéb dolgokat is meg kell vennem még, különben kicsúszok az időből, plusz pont akkor érkezik a babánk is, számára is még van pár vásárolni és elintézni valónk. Kell majd egy nagybevásárlás is még a bevásárlási őrületek előtt, és karácsonyi menü, azt még nem döntöttük el, mi legyen. Ha ezek nagy része már meglesz, sokkal nyugodtabb leszek már.
2022. okt. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
91%
Mát tavasz óta várjátok. Én decemberben sem.
2022. okt. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
68%
Én már nagyon várom. Kirakom majd a zoknimai, meg a bugyimat a fregolira és nekiállok a nagytakarításnak, hogy tudjam a vendégeket pezsgővel várni a szalonba.
2022. okt. 17. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem várom, nem szeretem. Olyankor vagyok a legmagányosabb, mert mindenki a családjával tölti az ünnepeket, akinek van olyanja.
2022. okt. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Én várnám, ha már nem október közepén lenne a bolt tele mindenféle mikulás csokival meg karácsonyfával. Így mire decemberig eljutunk meg fogom unni.
2022. okt. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Én nem várom, kérdéses, hogy egyáltalán megélem e. Borzalmas is lesz a hideg, sötét szobában, pénz nélkül éhezve, szomorúan, magányosan.
2022. okt. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Várom de még nem díszítek most jelenleg Halloween-ra készülök aztán meglátjuk.
2022. okt. 17. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
100%
Én sem várom, nem szeretem. Egész évben csak ilyenkor találkozom a családommal, kényszerből. Az ajándékozás is egy teher, mivel olyan embereknek vásárolok, akiket szinte nem is ismerek, ha csak rajtam múlna, nem ajándékoznánk. Novemberben a januárt várom, mert a bevásárlóközpontokban meg a tömegközlekedésen lépni sem lehet a fene nagy karácsonyi készülődésben síkideg emberektől, miközben a hangszórókból ugyanaz az 5 karácsonyi dal megy loopolva mindenütt.
2022. okt. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!