Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Van aki inkább a karácsony...

Van aki inkább a karácsony elmúltát várja? Miért?

Figyelt kérdés
Én inkább azt várom. Az elmúlt években annyi rossz történt velünk karácsony környékén, hogy inkább azt várom, mikor lesz vége. Gyűlölöm ezt az időszakot.
2021. dec. 19. 07:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Én. Utálom a környezetem stresszét. Ha vége a karácsonynak akkor ez elmúlik. Munkahelyen mindenki feszült, boltokban mindenki türelmetlen, érezni a levegőben ezt a f@$z kivan mindennel hangulatot.

Sokan a karácsonyt stressznek élik meg. Mit főzzek, mikor kell bevásárolni, nem vettem még ajándékot, mit kéne vennem, nehogy elfelejtsek valamit.

2021. dec. 19. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Ilyenkor sokkal erősebben érzem, hogy mennyire egyedül vagyok.
2021. dec. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Ja ... ez a kari mar nagyjabol el van rendezve fejben, szoval tul lehetnenk mar rajta, hogy keszulhessek a kovetkezore :)
2021. dec. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Most Karacsony >>> egy hettel utana Szilveszter >>> egy hettel utana nevnapom >>> egy hettel utana a baratom szulinapja >>> utana farsang szezon ... es mar itt is a tavasz :)))
2021. dec. 19. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én várom mert akkor leszek szabad,sajnos minden évben karácsonykor dolgoznom kell
2021. dec. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt várom hogy vége legyen és magam mögött tudhassam az éves baszogatást sok sok rokontól.
2021. dec. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Kicsit megnyugtat, hogy nem vagyok egyedüli aki így érez.
2021. dec. 19. 11:35
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Már novembertől gyomorgörcsöm van a sok karácsonyi lófsztól a városban. Aztán ez egyre rosszabb lesz, majd szilveszter után teljesen elmúlik, megkönnyebbülök.

Egyedül vagyok, meg idegesít hogy az emberek megbolondulnak ilyenkor. Ez a 2 oka van, hogy nem szeretem a karácsonyt.

2021. dec. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Utálom ezt az időszakot. Most lesz a születésnapja annak aki becsapott, kijátszott, megalázott, pont ilyen időtájt csúcsosodtak ki a dolgok. Töltöttem már karácsonyt kórházban. Volt baleset, haláleset (nem egy évben) ilyen tájt.

Legszívesebben kitörölném a naptárból az évnek ezt a részét.

2021. dec. 19. 14:24
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha lenne kedved jobb élményeket szerezni a karácsonnyal kapcsolatban, esetleg írj privátban, hátha:) #8 (N)
2021. dec. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!