Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Karácsonyra ötletek?

Karácsonyra ötletek?

Figyelt kérdés

Sziasztok, tudom kicsit még korai, de nincs kedvem utolsó pillanatban kapkodni és idegeskedni az ajándékok miatt.

A következő a problémám: az öcsém talán nem a legjobb kártyákat húzta az ünnepek terén és a születésnapja, névnapja is decemberre esik illetve ugye jön még a Mikulás és a karácsony is.

Tudnátok esetleg ajánlani valamit, hogy minek örülne, mert az utóbbi években már minden ötletemet kilőttem.

Amit tudni kell róla: 13 éves visszahúzódó fiú aki imád gépezni és videojátékozni illetve közben beszélni a barátaival. (Plusz info: Szereti még a történelmi dolgokat főleg amik háborúról szólnak)

Steam kártya, ps4+ előfizetés is kilőve, azt már másoktól kap, illetve videojátékot is kap.

Arra gondoltam, hogy valami diy összeszerelős technikai kütyüt adnék neki, ami talán kicsit másabb lenne mint a többi, de sehol se találok ilyet vagy csak rosszul keresem.

Köszönöm előre is a segítséget !


2022. nov. 4. 08:03
 1/3 Zsan22 válasza:
Valami háborús játékokban nem gondolkodtál? És ezalatt nem pusztán a a háborús videójátékokra gondoltam
2022. nov. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én elvinném síelni egy hétre kütyük nélkül, közben nagyokat kirándulni, kiszakítani a virtuális világából, hogy ismerje meg, hogy valójában a természet, az élet milyen. Míg nem

Késő.

2022. nov. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Cubina válasza:

[link]


Ennek biztos örülne, mert segít, ha beleizzad a játékba, jól néz ki és mindig meg tudja nézni, hogy mennyi idő van még a házi feladathoz. :)

Persze lehet, hogy már van neki ilyen.

2022. dec. 3. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!