Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit kérjek karácsonyra?

Mit kérjek karácsonyra?

Figyelt kérdés
Meg van mindenem. Jóval 18 alatt vagyok, de így gondolom, és szíven szerint nem kérnék semmit, és azt is nagyon jól tudom, hogy karácsony odébb van, de! A szüleim mindig elhalmoznak ajándékkal, és nem szeretném, hogy olyanért költsenek, ami nem is annyira tetszik. Ezért szeretnék egy konkrét dolgot kérni, csak nem tudom, mit.
2022. nov. 4. 18:51
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ajándékutalvány egy olyan boltba, ahol később szívesen vennél magadnak valamit?

Különleges édesség, amit még nem kóstoltál?

Vagy mondhatod, hogy idén inkább jótékonykodjatok ajándékozás helyett, neked megvan mindened, de sokan nehéz helyzetbe kerültek.

2022. nov. 4. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Bármilyen könyv, akár szórakozás céljából, akár olyan, ami tanuláshoz hasznos lehet.


Nem írtad, hogy lány vagy-e vagy fiú. Ha lány, akkor valamilyen szépségápolási cikk, ruhák (az mindig jól jön szerintem).


És plusz egy pont a jótékonykodásra. :)

(Lehet ez egy kórház, alapítvány, menhely, vagy akár egy konkrét ember/állat számára szervezett gyűjtéshez való hozzájárulás.)

[link]

2022. nov. 5. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
96%
Kozos elmenyt
2022. nov. 5. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Élményajándék. Nézz ki jövőre olyan koncertet, színházat, ami érdekel.
2022. nov. 5. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Az adományozás tényleg egy jó ötlet. Azt hiszem, azt fogom kérni.
2022. nov. 5. 08:21
 6/8 anonim ***** válasza:
43%
Ez igazán nagyon szép gesztus tőled!
2022. nov. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
75%
Xbox, PS, új mobil, pénz, csoki, tablet, foci labda, új kerékpár, laptop, könyvek, ruhák stb. Csak van valami, amit szeretnél.
2022. nov. 5. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 NTBS ***** válasza:
Kérhetsz pénzadományt valami civil szervezetnek.
2022. nov. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!