Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Hogy vigyek áramot majd a...

Hogy vigyek áramot majd a kültéri fényfüzérnek?

Figyelt kérdés
sziasztok idén vettem ilyen jégcsap égősort a házra de nem tudom olyan magasra hogyan kéne áramot adnom neki. hosszabítóm nincs de nem is nézne ki szépen hogy menne felfele egy hosszaító. gondoltam rá hogy valamelyik ablaknál adok neki áramot de olyan picsarövid a kábele hogy addig sem ér el hogy adjak neki áramot a ház magas úgyhogy időtálló megoldás kellene

2022. nov. 15. 16:49
 1/5 anonim ***** válasza:
64%
elvágod az egősor vezetékét és megtoldod, márha tudsz forrasztani és van zsugorcsöved.
2022. nov. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
forrasztóm van zsugorcsövem nincs csak szigetelőszalag meg ragasztópisztoly
2022. nov. 15. 17:01
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Kérj meg egy villanyszerelőt, hogy rakjon fel oda neked egy kültéri konnektort. Ha elkezdesz kókányolni nem tudom mennyire lesz jó vége.
2022. nov. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
IP44-es csatlakozót vigyél ki. De tényleg jobb, ha villanyszerelőt megkérsz...
2022. nov. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
végül vettem egy hozzávaló toldókábelt direkt fékonyat hogy be tudjam az ablak alatt vezetni ilyet vettem: [link]
2022. nov. 16. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!