Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Öregszek azért nem szeretem a...

Öregszek azért nem szeretem a karácsonyt? Sőt már inkább idegesít.

Figyelt kérdés
26 évesen még vártam készültem rá, most 33 évesen szinte herotom van tőle. Már amikor csak meghallom hogy szüleim vagy a feleségem megemlíti már menekülök a házból. Az a sok felesleges agyon szervezés, pánikolás meg kb hónapokra elegendő kaják főzése aminek aztán nagy része a kukába landol.
2022. nov. 20. 20:11
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
44%
Nem az öregedés miatt, hanem mert nincs már benned szeretet...
2022. nov. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
82%
Kiégtél.
2022. nov. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Most hogy mondod lehet nem kizárt hogy pusztán beleuntam ebbe az egészbe.
2022. nov. 20. 20:26
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

3: Tuti!


Ki kellene venned egy kis szabit és csinálni valami közös programot az asszonnyal!

2022. nov. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
97%

Én imádom a karácsonyt! Együtt a család, jobb esetben nincs vita, csak békesség, barátok, ünnepi vacsora, ajándékot kapsz, és adsz.


Szervezz valami újat idénre! Én pl ha minden jól megy, néhány barátommal kiutazunk New Yorkba karácsonykor, és a családdal később ünneplünk.


Te is menj el valahová, vagy csak máshogy ünnepelj idén.

2022. nov. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Úgy alakítsátok az ünnepi szokásaitokat, hogy öröm legyen, ne kínlódás. Mi már régóta nem indulunk a stresszbajnoksagon.
2022. nov. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Nincsenek gyerekeitek?

Nekünk vannak, és az ünnep varázsát az ő örvendezésük jelenti.

2022. nov. 21. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

"Az a sok felesleges agyon szervezés, pánikolás meg kb hónapokra elegendő kaják főzése aminek aztán nagy része a kukába landol."


És ki mondta, hogy ennek így kell lennie?

Minek kell agyonszervezni bármit? Minek kell annyi kaja? Mi kari előtt megrendeljük vmelyik étteremből a kaját meg a szüleimtől is hozunk oszt kalap. mit kell idegeskedni?

2022. nov. 21. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Azért nem szereted, mert nem úgy alakítjátok, hogy megfeleljen az igényeiteknek.
2022. nov. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem kortól függ.

Nálunk pl. nincs pánikolás és agyonszervezés. Főzünk valami finomat, de nem túl sokat és nem sokfélét, és nincs tízféle süti sem :)

Nálunk a karácsony egy kellemes, nyugodt időszak.

2022. nov. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!