Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit vegyek karácsonyra?

Mit vegyek karácsonyra?

Figyelt kérdés

1 hónapja kezdtem a munkahelyemen. Húztunk karácsonyra és nem tudom mit vegyek annak akit húztam. Nem annyira tudok vele ismerkedni mert nagyon keveset talakozunk. Kertek hogy ne mondjuk el kit húztunk. Igy megkerdezni sem tudok más kollégát. Bár akit húztam is csak két hónapja van ott.

Nincs semmi ötletem. Három/négyezer a linit azt beszéltük.


2022. nov. 30. 23:59
 1/10 anonim ***** válasza:
53%
Milyen nemű, mennyi idős? Lánynak szempillaspirál.
2022. dec. 1. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nő, kb 30-35 év között lehet.
2022. dec. 1. 08:25
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
tampon
2022. dec. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Semleges ajándékot, a szempillaspirál szerintem nem annyira jó, legalábbis én nem örülnék neki, mivel nem sminkelek.

Tudod, vannak ilyen direkt ajándéknak szánt tusfürdő-kézkrém csomagok, bögre teával vagy teasütemény szép dobozban. Egy üveg ital vagy még jobb egy doboz csokoládé. Karácsonyi vásárban vett bazár, illatos gyertya, kézzel készített szappan, valami szép notesz tollal, karácsonyi zokni.

2022. dec. 1. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Szép határidőnapló, toll, igényes karácsonyfadísz, bőr öv.
2022. dec. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Azért addig még van idő. Látod, hogy hord-e bizsut, milyen színeket. Vagy kávézik, teázik. Esik-e napközben édességet. Néhány nap odafigyelés csodákra képes.
2022. dec. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Karácsonyi bögre csokival.
2022. dec. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
90%

Bögre, kulcstartó csokival, ezek tipikus ajándékok olyan személynek akit annyira nem ismerünk viszont örök klasszikus ,


Illatgyertya is jó ötlet lehet

2022. dec. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszokat.
2022. dec. 2. 13:45
 10/10 anonim ***** válasza:
Csinálj neki valami szépet.
2022. dec. 2. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!