Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit vegyek a 7 éves húgomnak...

Mit vegyek a 7 éves húgomnak karácsonyra?

Figyelt kérdés

Elváltak a szüleim, és ő apukám oldaláról a féltestvérem, de elég messze élnek tőlem és 16 év a korkülönbség köztünk, így igen ritkán találkozunk, és nem is ismerem igazán, nem testvéri közöttünk a viszony.

Most első osztályos, és tök tanácstalan vagyok, hogy mit ajándékozzak neki. Apáék sem segítenek, azt mondják, mindegy, amit gondolok.

Nos rengeteg játéka van, így én már nem azt gondoltam venni, mert a szülinapjrá még játékot vettem, egyáltalán nem örült nekik, csak bedobta a többi közé. Kicsit nagylányosabb ajándékra gondoltam, de nincs ötletem.


Tudnátok segíteni kérlek? Van valami ötletetek? :((

Nagy segítség lenne előre is köszi!



2022. dec. 7. 11:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ár?
2022. dec. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Max 10ezer ftig gondoltam
2022. dec. 7. 11:41
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Vasalható gyöngyöt. Hátha bejön neki a kézművesség. Meg nyakláncfűzö készletet. Elég olcsó, annyit veszel amennyit gondolsz árban.
2022. dec. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

7 éves és nem játszik? Akkor mit csinál? Nem lehet, hogy olyat vettél, ami nagyon kicsiknek való?


Vannak az ő korosztályának való könyvek is, érdemes párat megnézni, boltban biztos segítenek is.

Clarie’s ha van a közeledben szintén jó lehet. Sok dolog van, ennek a korosztálynak tökéletes, segítőkészek is.

Lego Friends? Vannak kisebb dobozok is, sok akció. 7 éves még bőven legózik, szerintem.

Geomag sem nagyon gyerekes, érdekes lehet.

Ha sportol, vagy van hobbija akkor valami azzal kapcsolatos.

Esetleg ruha, ha tudod a méretét, ill. az ízlés sem utolsó szempont.

Kirakó. Gyöngyfűző.

Társas vagy kártyajáték, de nyilván ehhez kell, hogy valaki játszon vele.

Esetleg vehetsz neki élményt. Elviszed valahova. Legyen az mozi, játszóház, fürdő…

Titkos napló, az tuti bejön neki.

Gördeszka, ha “extrémébb”.

2022. dec. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
21%
Ha nagylányosat szeretnél, akkor szerintem vegyél neki tampont, meg betétet, amiket akkor kell, ha már nagylánnyá válik, de addig is ismerkedni vele, próbálgatni. Esetleg fel is világosíthatod, ezzel is előrébb lesz a korosztályánál. Gondolom még nem menstruál, de 3-4 év és eljön az ideje. Veszteni valója nincs vele, ha már most tudja.
2022. dec. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egy hétévesnek nem kell "nagylányos" dolog.

Nem értem, miért kell eleve úgy öltöztetni egy elsős kislányt, mint egy kipakolós, feltűnést kelteni akaró tinit...


Élményajándék - szerintem is!

2022. dec. 7. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Igazából a nagylányosabb ajándék alatt pl olyasmire gondoltam, hogy egy kis csinos lányos neszeszerbe olyan kifordítható fésű,kistükör, labelló,színtelen szájfény stb szóval nyilván nem felnőttes dologra.

Persze játszik, csak annyi játéka van már, amit apaek megvesznek neki,hogy nem nagyon tudok olyat venni, ami olyan nagy újdonság lenne a számára és ezáltal örülne neki nagyon.


Köszönöm az eddigi ötleteket nagyon!:)

2022. dec. 7. 13:39
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Könyv - akár mesekönyv, amit a szülők olvashatnak neki, akár olyan, ami kifejezetten kezdő olvasóknak íródott, nagy betűkkel, rövid mondatokkal és sok képpel.
2022. dec. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 NTBS ***** válasza:
Könyv, színező valami gondolkodást fejlesztő játék.
2022. dec. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Aquabeads?
2022. dec. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!