Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit vegyek karácsonyra a 7...

Mit vegyek karácsonyra a 7 éves hugomnak?

Figyelt kérdés

Féltestvérek vagyunk, nem olyan régen kezdtem el felvenni vele a kapcsolatot, vagyis apukánkkal és a kislány anyjával. Karácsonyra megyünk hozzájuk, nem tudom minek örülne.

Szereti a lovakat, a babákat, ezekben biztos vagyok. Születésnapjára az én kicsi pónim kastélyt kapta tőlünk, az összes pónival együtt.

Minek örülne egy 7 rves kislány?



2017. nov. 23. 11:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Póniból bármennyinek örülnek. Vagy ilyen "Monster High" cuccoknak.
2017. nov. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A baj, hogy valószinü ez a gyerek el van látva iszonyat sok játékkal mint minden 7 éves.

Vagy kérdezd meg töle mit kért a szülinapjára, vagy vegyetek neki élményt.

Pl szinházba, bábszínházba, más gyerek koncenrtre.

A másik pedig a ruhák egy egy szebb darabból soha sem elég, és 7 évesen már iszonyat örülnek egy jobb darab ruhának.


Nekem 7 éves a lányom, és azt mondta idén nem kér semmit, meglepetést akar. Vagy egy musicelre kap belépöt ami január elején lesz, vagy egy vidámparkba belépöt.

2017. nov. 23. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Lányos Lego szettek között van lovas. Ha ilyen még nincs neki, akkor biztosan tetszene neki.

Babaruha, lovas poszter?

Lányos hátizsák, amit esetleg a suliban is tud használni.

Kirakós, társas, amit együtt is tudtok használni.

Sok kisebb dolog: színező, ceruzák, hajpántok, bizsuk egy kis csomagban.

Egy tipp: nem jó, ha most mindenből csak lovasat kap, mert ha ez a korszaka lecseng, akkor megy minden a sarokba. :)

2017. nov. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Bárminek örülne szerintem. Nézz szét a szobájában, mi az ,ami érdekli őt. Kérdezd a szüleit. És szerintem tuti az a nagy ajándék,hogy te is foglalkozol vele, és szereted.
2017. nov. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A lovak szeretete valószínüleg azért alakult ki nála, mert apukánknak van 4 lova. Ruhára gondoltam, de anyukája nem hagyja, hogy a kislány "bármit" vislejen, nem engedi, hogy azt vegyen fel amit szeretne...

Lovas(vagy egyszarvús,nem tudom pontosan) hátizsákja van a suliba, hozzá tolltartóval, tornazsákkal.

Kérdeztem tőle, hogy mit kér, annyit mondott, hogy neki elég, ha elmegyünk hozzá.

Arra gondoltam, hogy kisebb dolgolból csinálunk neki egy viszonylag nagyobb csomagot. Ebbe tervezek hajpántokat, hajcsattokat, színesceruzákat, kifestőt... de ehez még szeretnék valamit.

Köszönöm a segítségeket, ha van még valami ötlete valakinek, szívesen meghallgatnám.

2017. nov. 23. 12:44
 6/7 anonim ***** válasza:

Az én unokám imád olvasni.

Egy nagyon jó sorozat

Berg Judittól a Rumini.

Lerakhatatlan, ha elkezdi, sorban megveheted az összes részét.

2017. nov. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Most lett elsős, még csak most tanul olvasni, de később biztos megveszem neki ezt a könyv sorozatot😊
2017. nov. 23. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!