Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Hol lehet Budapesten jó...

Hol lehet Budapesten jó ajándékokat venni karacsonyra a családnak?

Figyelt kérdés
Hasznos karacsonyi ajandekötletek, boltok érdekelnek Budapesten, ahol jó árban vannak ajándékok. Nem pláza! Várom családi ajándékötleteiteket.

2022. dec. 8. 22:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A neten
2022. dec. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%

Mit akarsz venni?

Ha varrni szeret valaki akkor nyilván hobbi boltot kell megcélozni.

Ha túrázni szeret valaki akkor Hervis, Decathlon.

Hiába írom, hogy menj el az Army Shop-ba ahol katonai cuccokat lehet kapni, ha egy 10 éves kislánynak kellene venni valamit.


Így a kérdésre nem is lehet válaszolni. Legalább támpontot adj, hogy mi az elképzelés. Mert ha az a terv, hogy "meglátni a boltban és az illető egyből eszembe jut" akkor csak a pláza marad, hiszen ott van a legtöbb bolt és a legnagyobb esély egy ilyenre.

2022. dec. 9. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez úgy működik, hogy kigondolod és elkezded felkutatni a neten. Mennyivel jobb dolgunk van így mint régebben, mikor nem volt internet. Akkor nyakadba vetted a várost reggel és délután valamikor hazaértél. Most célirányosan meg tudod ezt tenni.

Ajándék boltok? Mire gondolsz? Hülyeséget bárhol tudsz venni. Te ismered akiket meg szeretnél ajándékozni. Neked kell tudnod, hogy mi az aminek igazán örülnének.

2022. dec. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

"jó ajándékokat venni"

Kérdésere mindaddig ne várj választ, míg el nem árulod: mi a "jó ajándék".

Névtelen ismeretlen vagy és egy másik, számomra szintén ilyennek akarsz ajándékot venni.

Ha olyan ismerősöd, aki megérdemli ajándékod, neked kell tudni, mi lehet az.

2022. dec. 9. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk, ez nagyban függ attól, hogy MIT akarsz venni...


Én pl. Media Markt-ban és könyvesboltban vásároltam a legtöbb ajándékot, az pedig mindenhol van. Plázákba szoktam menni, mert fázós vagyok.

2022. dec. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

ennek a kérdésnek mi értelme?


Kb. azt lehet válaszolni, hogy boltokban vagy a neten.

De ezt nyilván magától is tudja a kérdező. :-D

2022. dec. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 NTBS ***** válasza:
Boltokban, interneten, piacokon, vásárokban.
2022. dec. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!