Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mekkora értékben kap a kamasz...

Mekkora értékben kap a kamasz lányotok (16-17 év körüli) ajándékokat Karácsonyra?

Figyelt kérdés

Természetesen nem szeretnék senkinek sem a pénztárcájában turkálni, csupán kíváncsi vagyok.

Azért vetődött fel bennem ez a kérdés, mert többen sokallják, hogy miket kérek, viszont szerintem túl sok 'extra dolog' nincs a listámon.


2017. dec. 8. 18:43
1 2
 1/17 anonim válasza:
30%
Miket kersz?
2017. dec. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
73%

Nagyszülőkkel közösen egy drágább laptopot vettünk neki 390 ezer forint körül volt.

Jó tanuló, jól viselkedik megérdemli.

De idáig 40-50 ezer között kapott ajándékokat

2017. dec. 8. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
97%
Hát ez mondjuk függ a pénzügyi helyzettől. Amikor 16 éves voltam, egy könyvet kaptam karacsonyra, utana ha jól emlékszem egy csízmát. Nyilván ha lenne pénzünk én is kértem volna egy laptopot mert szükségem lenne rá a tanuláshoz, de így a diákmelós penzemből gyüjtök rá.
2017. dec. 8. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
16 éves lányom van, 10 max 12 ezer forint jut ajándékra.
2017. dec. 8. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk mindenki ilyen 10,000 körül. Nagy család vagyunk és sok vendég szokott lenni karácsony tájt, ezért nálunk inkább az ünneplésen meg a jó kajákon van a hangsúly mint az ajándékokon. Ha valami nagyon kell pl laptop azt eközben is megvesszük.
2017. dec. 8. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
43%
4-500 ezer, de megérdemli, idén végre átment matekból.
2017. dec. 8. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim válasza:
Ha szabad válaszolnom én is gyerek vagyok 17 éves. Régebben amikor apummal laktunk mindig nagy dolgokat költöttünk karácsonyra, de aztán elváltak és ez megszakadt. Szóval anyumtól egy 10 ezrest kapok, meg a mamámtól is egy tizest , ezt en osztom be barmit vehetek rajta. Pluszban anya szokott venni vmi kis egyszeru dolgot pl zoknit, vagy pizsit. Apum is vmi kis ajandekot, tavaly pl elektromos fogkefet vett. Illetve a testvereimtol szoktam kapni kisebb ajandekokat ha van penzuk, tavaly pl kezmuves szappant kaptam. Regebben ipadet, meg hasonlokat kaptunk, de igazabol en orulok ennek is, ha kell valami pl laptop v barmi azt megveszem magamnak mert diakmunkazok. Vannak olyan osztalytarsaim akik kogazdagok es csak a heti penzuk huszezer, de vannak olyanok is akik nalam is kevesebbet kapnak. Szoval ez anyagi kerdes inkabb. De amig nem tudjuk mit szeretnel , addig nem igazan tudjuk ezt eldonteni. Anyumekkal azt is szoktuk csinalni hogy ha nagyobb ertek hogy felesbe fizetjuk, talan ugy annyira nem draga.
2017. dec. 8. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
A mai ajándéklista elég drága.A lányomnak 115000 ft.os A fiamá kb 90-100 ezres.A lányom 10 éves a fiam 12.
2017. dec. 8. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Én ezeket a 100ezres karácsonyi ajándékokat sosem értettem. Oké, ha pl laptop/telefon azt értem, az tényleg hasznos. De basszus ennyi pénzből már el lehet menni egy hétvégére valahova, ahol az egész család jól érezné magát.
2017. dec. 9. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Én 16 vagyok, nálunk a mások által "apróságoknak" nevezett dolgok a nagyajándékok. Pl cipő, ruha, könyv, parfüm, ékszerek, bögre, táska stb és ezek mellé csak csoki megy. Nagyajándékot (telefon) kétszer kaptam összesen, egyszer, mert nem volt még egyszer, mert tönkrement a régi, ezek 30ezer körüliek voltak, de akkor nem ment mellé más csak édesség, meg egy toll vagy plüss(imádom a plüssöket, nekem ez nagy érték:D)
2017. dec. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!