Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit csináljak karácsonykor...

Mit csináljak karácsonykor egyedül ha nincsenek szeretteim?

Figyelt kérdés

Karácsonykor mindig elszomorít a dolog hogy mindig egyedül töltöm a karácsonyt.


Közös programokat pedig nem tudok ilyenkor szervezni az ismerőseimmel, mert mindenki a szeretteivel tölti az ünnepet.


2022. dec. 13. 12:39
 1/9 anonim ***** válasza:
54%

Vegyél részt egyházi körökben szervezett karácsonyi rendezvényeken!


Hány éves vagy és milyen nemű? Lakóhelyed közelében valamilyen karácsonyi ünnepséget nem szervez az önkormányzat pl.?


Családsegítő szolgálatnál egyedülállóaknak is adnak ötleteket, vagy a Magyar Máltai Szeretetszolgálat szociális munkásai is szívesen együtt gondolkodnak Veled - ha kéred.


Hányadik karácsonyod lenne egyedül? Szüleiddel/testvéreiddel mi történt? Nem élnek? Párkapcsolatod sosem volt még?


Régi osztálytársak? Munkatársak? Főnök?

2022. dec. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Kéne erre kitalálni valamit, hogy az egyedül élők se legyenek egyedül ilyenkor.
2022. dec. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
ha szeretsz, akkor menj el valamerre kirándulni, szervezz valami programot magadnak, mintha csak egy átlagos hétvége lenne
2022. dec. 14. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
70%
Hívj fel egy árvaházat, hogy ott nem kell-e segítség azon az estén. Nem biztos, hogy működik, csak egy ötlet.
2022. dec. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
En fozni fogok valami jót magamnak és rendelek pár süteményt. Szeretem a karácsonyt, a hangulatát igy is hogy egyedül töltöm. A házat is feldiszitettem már!
2022. dec. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#4 ! van magyarországon árvaház?
2022. dec. 19. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Gyermekotthonnak írják, sorryka.
2022. dec. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2022. dec. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Ez a negyedik karácsonyom egyedül. Az első elég rossz volt. De fokozatosan megtaláltam magam. Ha tehetem elutazom. Tavaly Maldívon voltam, idén sajnos sok munka maradt év végére, de azt már most tudom, hogy jövőre is valami trópusi helyen leszek, ha tehetem. Ha nem, akkor egy belföldi wellnes is megteszi, vagy akármi. Masszázsok, jó kaják, pihenés stb. De a barátaim is hívtak magukhoz, ami nagyon jól esik, de nem akarnék gyertyatartó lenni. Velük egyébként karácsonyoztunk a múlt héten nàlam. Sütöttem\főztem nekik, jó volt nagyon. De életem legboldogabb karácsonya a

Tavaly volt Maldívon. Delfinekkel, cápákkal, teknőssel és cetcápával úsztam, strandoltam, parasailing-eztem. Remélem jövőre is megtehetem. Se az én családom, se az exem családja nem túl összetartó, így kifejezetten rossz élményeim vannak. Persze , ha jó a család az más…

2022. dec. 25. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!