Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Milyen ajándékot vennél a...

Milyen ajándékot vennél a bátyádnak/fiú testvérnek és az anyukádnak ?

Figyelt kérdés

Azért fordulok hozzátok kérdéssel, ugyanis mind a ketten kapnak majd ajándékot tőlem, de nem szeretném fejenként egy-egy ajándékkal elintézni a dolgot.

Van "zsebpénzem" amit félre tudtam rakni a melóból (első munkahely, 3. havi fizum) és szeretnék belőle venni nekik valamivel több ajándékot, mint 1-1.

Azért fordulok hozzátok, mert a bátyám nem valami lelkes típus.

Nincs nagyon hobbija sem.

Így abból sem tudnék kiindulni.

Plusz ami meg megtetszett év közben, hogy biztos örülne neki, azt már megvettük neki.

Anyuval ugyanez van.

Leginkább én vagyok olyan, akinek vannak olyan dolgai, hogy ez is érdekel, az is érdekel, ennek és annak is örülnék, de ők ezen a téren sokkal visszafogottabbak.

Sose mondják, hogy de jó lenne ez vagy az.

Szóval ha nektek van fiú tesótok, vagy anyukátok és vettetek már nekik valamit, akkor azt osszátok meg legyetek szívesek velem!

Hátha én is tudnék választani belőle.

Köszönöm szépen! :)

Boldog karácsonyt nektek!



2022. dec. 19. 14:43
 1/4 anonim ***** válasza:
36%
Akkor ne több aprót vegyèl, hanem egy èrtèkesebbet, amire vàgyik. Cipő, kabát, anyudnak konyhai cucc, vagy ilyesmi.
2022. dec. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
54%
Készíts egy fotóösszeállítást egy nagyobb képkeretbe, biztos van sok képed a tesóddal/anyukáddal, vagy vághatsz egy videót kellemes emlékekből. Én már több ismerősömnek bevetettem ezt, mindig nagy a sikere
2022. dec. 19. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tesónak mozi-, anyának színházjegy+a kedvenc csokija
2022. dec. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
szerintem bátyónak egy jó kávéfőző, (ha szereti) anyának meg egy könyv amit tudod hogy szeret! <3
2023. jan. 8. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!