Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Szerettek ajándékozni ?

Szerettek ajándékozni ?

Figyelt kérdés

Én nagyon szeretem. Van egy kislányom, férjem, boldog család vagyunk, lehet hogy ezért.


Annyira jó látni hogy felcsillan a gyerekem szeme mikor meglátja hogy járt nála is a jézuska, hozott sok sok ajándékot :)


Mióta nagyobb azóta mindig sír mert annyira örül neki, számomra ez a legszebb az évben. Persze nem csak ilyenkor kell törődni a másikkal, de ilyenkor jól esik a szeretet ünnepén. Na meg a sok finomság.


Ti hogy vagytok ezzel ?


2022. dec. 21. 21:03
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Naná!:) Jó érzés az, hogy örömet okozhatok a szeretteimnek.
2022. dec. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%
Nem igazán, elég sok stressz kitalálni,beszerezni az ajándékokat
2022. dec. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Metionin ***** válasza:
100%
Én szeretek de nem így ünnephez kötve. Azt szeretem, amikor találok valamit, akár egy apró dolgot, amiről eszembe jut az általam szeretett személy és meglepem vele.
2022. dec. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
Nem szeretek, főleg nem erőltetve, ünnephez kötve. Ha találok valamit, aminek tudom, hogy a másik örülni fog, úgyis megveszem, nem várok alkalomra.
2022. dec. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
90%
Én nagyon szeretek ajándékozni. Gyerekkoromban még sok-sok családtagnak vehettem ajándékot, most már sajnos nem.
2022. dec. 21. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
85%
Gyermekkoromban mindig csak 1 embernek adhattam ajándékot, mert rajta kívül senkim se volt. Neki is mindig a lehető legnagyobb mértékben próbáltam tökéletes ajándékot készíteni, aztán tökéletes ajándékot venni. Mostmar szerencsére több személy van akit meglephetek. Viszont ez unneptol függetlenül is így van
2022. dec. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Gyűlölök. Kapni szeretek.

37/F

2022. dec. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
74%
Igen. Legjobban a gyerekeim arcát szeretem látni, amikor örömmel bontogatják az ajándékokat. Szeretem jó előre kifundálni, keresgetni, szeretem, ha van benne kihívás, szeretem kigondolni, mi lesz a legsikeresebb. Aztán pedig szeretem nézni őket játszani, kezemben egy tányér sütivel.
2022. dec. 22. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 NTBS ***** válasza:
Igen, nagyon.
2023. febr. 22. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!