Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Van itt még rajtam kívül...

Van itt még rajtam kívül valaki aki szereti a retro karácsonyfadíszeket?

Figyelt kérdés
2022. dec. 21. 21:18
 1/10 DoItLive ***** válasza:
100%
Nálunk az is kerül a fára :)
2022. dec. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Igeen! Olyan hangulatosak!!:)
2022. dec. 22. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
100%
Igen!
2022. dec. 22. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Sőt a régi, retró karácsonyi zenék is sokkal jobban tetszenek. Pl. Bing Crosby, Frank Sinatra...stb..
2022. dec. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Best!!
2022. dec. 22. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Már öreg vagyok és magányos. Lehet ezért?

Nagyszerű szüleim voltak, és csodás karácsonyok.

Sajnos, már semmi nincs meg a régi díszekből. Nagyon törékeny üvegből készültek, és bármennyire is vigyáztunk rá, sorban eltörtek mind.

2022. dec. 22. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Nekem is van, otthon ami még maradt azt összegyűjtöttem, meg vettem egy jó párat, de én csak gyűjtöm őket, nincs miért karácsonyoznom.
2022. dec. 22. 15:25
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is szeretem őket, csak evvel díszítek.

Kérdező, ha téged gyönyörködtet a látványa egy retro fának, már az is elég ok. Miért ne díszíthetnéd magadnak? Megérdemled. Süss sütit, és élvezd a szabadidődm

2022. dec. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én az igazi retro díszeket nem szeretem de a modernizált retronak kínéző butlersben kaphatót imádom. Olyan viccesek. Viszont az hogy úvegből van nagyon nem praktikus mert könnyen összetörik, gyerekre veszélyes.
2022. dec. 23. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van jó pár retro díszem ami még megmaradt van köztük törékeny, meg nem törékeny, meg 2 féle fényfüzér régi izzókkal meg rengeteg tartalékkal amik még működnek. Én ezeket már nem teszem a fára mert már egyre kevesebb van belőlük úgy mindenhol és inkább megörzöm az utókornak. Külön dobozba vannak. Ilyenkor karácsony környékén mindig kiteszem néha megnézem de ennyi. Rengeteg olyan üvegdíszem van amiből több volt de széttörtek illetve a madzag tartójuk eltünt. Van egy gólya üvegdíszem ami még a nagymamámé volt. Egyszer majdnem összetört, hatalmas mázli volt hogy puhára esett és ezért nem lett baja. Azt nagyon sajnáltam volna. Azóta van az hogy egyes régi díszeket nem teszek fel a fára soha. A gólya is egy olyan dobozba lett beletéve ami elég masszív, belül is bélelve van jócskán és persze olyan szekrénybe is van tárolva ahol teljes biztonságban van.
2022. dec. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!