Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Kinek mit adtok karácsonyra?...

Kinek mit adtok karácsonyra? És ti mit gondoltok mit kaptok?

Figyelt kérdés

2022. dec. 23. 12:26
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek ehető-iható ajándékot adunk.

Remélem semmit nem kapunk. 😬

2022. dec. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én eddig antik dolgokat akartam adni,mert azzal szemeztek,de nem kell nekik, ezért nem veszek semmit.Nem érdekelne, hogy nem akarják, hogy költsek rájuk,de ha megvenném kapnék.Ajándéknak meg remélem semmit.
2022. dec. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Ajándékutalványokat, aztán mindenki azt vesz belőlük, amit szeretne
2022. dec. 23. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi is ehető-iható dolgokat (menő kifejezéssel gasztro ajándékot) veszünk, és kapunk.
2022. dec. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A barátom kap tőlem egy benzines láncfűrészt. Biztos vagyok benne hogy örülni fog mert nagyon sokba került és szeret fát vágni. Én még nem tudom de tippem van mert nem enged be a garázsba.
2022. dec. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Barátomnak vettem egy Adidas cipőt. Tudom így furán hangzik. De sokszor mondta h milyen jól néz ki csak neki van egy olyan cipője már csak kicsit más színben így eddig nem vette meg. Én meg megvettem neki

Aztán apukámnak én is ehető-iható dolgokat ajándékozok . És a barátom szüleinek is.

Van egy keresztlányunk ő még elég kicsi így pár ruha és egy plüss állat

2022. dec. 23. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Én mindenkinek adtam valami apróságot, illetve aki kimondottan szeretett volna valamit, annak azt. Családomnál nyilván személyesebb dolgok, esetleg valami kis kedvesség, mondjuk nagymamámnak egy szép gyertya, volt olyan is, amikor saját kezűleg készített dolgot adtam. Barátoknál, ha éppen van olyan, akivel szorosabb barátság lenne, akkor valami hasznosat adok+valami karácsonyit. A tanáraimat is meg szoktam ajándékozni karácsony/hanuka alkalmából: ott a nőknek többségében szappan, kis csoki, hasonlók, férfiaknak pedig bor.


Én kaptam egy okosórát, karácsonyi díszeket, kisebb apróságokat, hasznos dolgokat, valamint idén sem maradhatott ki a klasszikus "drogériai cucc" (valamikor tusfürdő, valamikor szappan, valamikor hajwax stb.).


Fontos, hogy a karácsony nem az ajándékozásról szól, ez csak egy gesztus.

2022. dec. 26. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!