Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mi volt az eddigi legjobb és...

Mi volt az eddigi legjobb és legroszabb ajándék amit karácsonyra kaptál? Hány éves voltál mikor kaptad?

Figyelt kérdés

2022. dec. 21. 16:17
 1/4 anonim ***** válasza:
37%
Pont akkor született meg az unokám
2022. dec. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A legcsodálatosabbról csak sok évvel később értesültem, mert nem tárgy volt.

Apukám az éj leple alatt, amikor aludtam, az egyik ajándékomat egy kicsit kiegészítette. Ez a kedvessége volt az, amit így hatvan év távlatából is megkönnyezek.

2022. dec. 22. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
77%

Legjobb ajándékom még nem volt... Mikulás ajándékom volt legjobb, annyira vártam a télapót, rendesen túl izgultam. És még előtte néhány nappal... Képzeld el, kaptam tőle egy levelet, meg egy pici mikulást, amit az ablakomba tett. :) Én nagyon hittem benne akkoriban, őszintén boldog voltam, igazi csodának éltem meg. Azt hiszem minden ilyen csodalény közül ő volt a kedvencem. Ráadásul kézzel írta meg a levelemet. :)


Nagyon hálás vagyok anyukámnak, hogy berakta ezt az ablakomba akkoriban. 💛


A legrosszabb az volt, mikor egy hotelben kellett laknunk és a picike, üres szobában nem tudtam elpakolni sehová. Egy kukás zsákból öltözködtem... Meg túrtam ki a cuccaimat, amiket éppen megtaláltam. Ebben az évben kaptam kis méretű díszdobozokat... Annyira szomorú voltam, hogy nem volt miket bele pakolnom ezekbe.

2022. dec. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
82%

Legrosszabb: amikor a nagybátyám az ajándék mellé írt egy üdvözlőlapot. Az írást úgy zárta, hogy "azért próbáld ki a nőket is, mert az is nagyon jó...!". 19 éves roncs incel voltam, az ebből eredő lelki sérülésekkel. Majdnem elbőgtem magam, de mosolyognom kellett.

Gonosz örömöt lelek abban, hogy nekem azóta családom van és egy gyönyörű fiam, neki pedig nincs semmilye. Lehet én is írok neki egy hasonló lapot, aminek a végére odaírom, hogy "próbáld ki a családalapítást, mert az is nagyon jó...!"

2022. dec. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!