Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Miért van az, hogy valaki...

Miért van az, hogy valaki csak piával bírja elviselni az ünnepeket?

Figyelt kérdés

Máshol is írták már hogy sokan vannak így, 23 éves bátyám is ilyen.

Egész évben alig iszik, ha iszik is akkor max 1-2 felest, de nem viszi túlzásba.


De 2 éve, tavaly és idén is már tegnap reggeltől estig iszik. Nem egyedül, haverja 3 háznyira lakik tőlünk, ilyenkor kb minden órában mennek ki cigire, tegnap a bátyám vitt mindig magával üveget, ma a haverja, néha fater is csatlakozik hozzájuk.

Kérdeztem tőle hogy miért iszik ilyenkor ennyit, erre csak azt mondta hogy ebben a házban csak így lehet elviselni a karácsonyt, de majd idővel én is rájövök (jönnek nagyiék, nénikémék, meg több rokon is...). Mondjuk ő gyerekkorától utálja a karácsonyt, volt pár év amikor haza sem jött a koliból karácsonyra, vagy az akkori barátnőjénél volt egész ünnepek alatt



2022. dec. 25. 12:08
 1/5 October15 ***** válasza:
100%
Nem a karácsonyt utálja hanem a rokonokat, de legalábbis egyet nagyon. :D
2022. dec. 25. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerű

Összegyűlik a rokonság.

Ilyenkor mindenki okos és mindenki a saját véleményét akarja a másikra ráerőltetni.

Én is iszok ilyenkor.

Pl én csak nyugit akarok a rég látott rokonaimmal

De azt én se birom elviselni amikor egymásnak esnek mindenért.

Gondold el a lent felsorolt halmazokból hány keresztmetszetet lehet csinálni

Fidesz, összefogás, mi hazánk, klímaaktivista, környezetszennyező, ateista, hívő.

Most ebből gondold el mekkora vita lehet.

Ez vezet oda pl hogy én is óránként 3 felest meg egy sört benyomok

2022. dec. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Senior Séf ***** válasza:
Akiknek nem sikerül az élet. Az ünnepek alatt több ideje van az embernek magába nézni, és ha nem tetszik, amit lát, a pohár után nyúl.
2022. dec. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
A rokonok akiket amúgy utálok mert pióca az összes végig a nyakamon van, szóval azt a 3 napot valamivel túl kell élni, pedig általában van hogy hónapokig nem iszok
2022. dec. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

"Nélküled az élet gyötrelem.

Nem viselem el, csak részegen..."

2022. dec. 30. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!