Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Hol érdemes fenyőfatalpat és...

Hol érdemes fenyőfatalpat és karácsonyi fényfüzért vásárolni? (Magyarország)

Figyelt kérdés

2 méteres élő fenyőt szoktunk vásárolni karácsonykor.


Az új talpban legyen víztartály. Jó lenne, ha a fényfüzér az egész fát beborítaná, legalább 3-4 méter hosszúságú, "állítható színekkel".


Előre is köszönöm az ötleteket!



2023. szept. 2. 21:22
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Szeptember 2 van, csak jelzem....
2023. szept. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen, tudom. Időben kiírtam a kérdést. Hagytam elég időt, hogy megérkezzenek az ötletek.
2023. szept. 3. 10:28
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Hipermarketekben. Mindkét termék jellemzően novemberben kapható, a mikukások megjelenése után 1-1,5 héttel. Fényfüzérből mi legalább 4-5-öt rá szoktunk tenni, az azért is jobb mint egy nagy, mert ha tönkremegy nem alszik ki az egész, csak egy szakasz. Sajnos ilyen megesik. Olyat még nem láttam aminek a színe állítható, de legalább egy évtizede létezik olyan, ami villog és azt lehet programozni, hogy hogyan villogjon. Ez az energiaválság miatt hasznos, mert átlag feleannyit fogyaszt így a füzér (az effekttől függ, van olyan program amivel negyedannyit is, csak az az idő felében teljesen kialszik, ezért nem szeretem).
2023. szept. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
82%

Én a Tescos füzért szeretem. Minden évben van.

Többet vettünk már… színes, hideg-meleg fehér, évek óta működnek. Szépek szerintem:

Elemmel működik, van több méret, programozható.

2023. szept. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A fenyőtalpat nem tudom, de fényfűzért emagon lehet kapni egy csomót, és karácsonyfa és egyéb díszeket, dekorációt is. Én most vettem fenyőgirlandot, meg mikulásfigurát a könyvespolcra mert ezek még nem voltak meg, de nagyon szerettem volna. Idén év elején meg anno rengeteg díszt is vettem, mert kicsi volt még a készletünk.
2023. okt. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

OBI-ban vásároltunk talpat és fényfüzért is, mindkettővel elégedettek vagyunk. Fenyőfaárus azt mondta, fémbe könnyebb beleilleszteni a törzsét, mint egy műanyagba. Fényfüzér ellen az szól, hogy nincs a vezetéken külön irányító dobozka, az adapteren van a kapcsoló.


[link]

[link]


Boldog karácsonyt!

dec. 25. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!