Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Férfi páromnak (20) milyen...

Férfi páromnak (20) milyen karácsonyi ajándékot vegyek?

Figyelt kérdés

Ez lesz az első közös karácsonyunk, és valami nagyon szép szívhez szóló ajándékkal szeretnék kedveskedni neki. Pici ismertető- Nem igazán érdeklődik a kocsik iránt, nem játszik semmivel, igazából semmilyen hobbija nincsen. Mindig dolgozik (online), amit szeret az az utazás. Nyitott mindenre szívesen főz velem, eljön a kedvemért velem akárhova. Nincsenek nagy igényei, plusz mindent meg tud venni magának, meg is van mindene.

Semmi ötletem nincs milyen maradandóval tudnám őt megajándékozni..

Szívesen fogadom az ötleteiteket!:)

(nincs keresetem még, így kicsi a büdzsé!)



2023. szept. 17. 08:10
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Nagy kétoldalú dildót.
2023. szept. 17. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
24%
Karácsonyig szétmentek.
2023. szept. 17. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
26%
Guminőt.
2023. szept. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
94%
Esetleg egy fotó albumot és előhivathatod a közös fotóitokból párat. Vagy valami közös dolog (glavírozott kulcstartó), esetleg egy jobb bor, ha iszik. Illetve akár egy közös kirándulás, séta. Sok kis eldugott szép hely van (télen is). Vagy esetleg egy romantikus esete kettesben valahol. Vannak házak sokszor 2 főre egy éjszakára 20.000 Ft környékén is.
2023. szept. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

#4 jókat írt! Közös képpel ellátott tárgyak nagyon cukik. Egész baráti áron ki lehet fogni kis romantikus hétvégéket is. Az is jó,ha kupont veszel és azt bevaltjatok később. Páros masszázs is jó program lehet, szabadulószoba kettesben.

Ha szeret főzni, akkor valami jó szakácskönyv, szósz, különleges fűszer, konyhai eszköz (én a páromnak egy nagyon jó,minőségi serpenyőt vettem egyszer,mert elég silányokat használt).

Szeret olvasni? Valami jó könyv esetleg szintén telitalálat lehet.

2023. szept. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!