Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit vegyek karácsonyra egy 16...

Mit vegyek karácsonyra egy 16 éves kínai származású fiúnak?

Figyelt kérdés
Karácsonyi húzás volt az osztályomban,és őt húztam. Senki semmit nem tud róla, magyarul is épphogy beszél. Milyen ajándékot vegyek neki?

nov. 21. 21:53
 1/10 anonim ***** válasza:
73%
Adjál neki egy szép almát Gyönyörűen becsomagolva, kínai hagyomány, szerintem szép gesztus lenne. Mellé pedig valami apróságot, például egy szép tollat, vagy ilyesmit.
nov. 21. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem, hogy ennyire számítana a származása. Most te is magyar lennél külföldön nem feltétlenül fűszerpaprikát akarnál kapni karácsonyra vagy nem tudom.

Vannak dolgok amiknek a legtöbb ember örül, csoki, valami szobadísz, de amit az 1-es írt az is jó, bemész egy ajándék boltba biztos találsz valamit.

nov. 22. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
40%
Esetleg valami könnyebb nyelvezetű regény is jó ötlet lehet. (Bár ehhez minimálisan ismerned kell az ízlését.) Itt valami Harry Potter jellegűre gondolok
nov. 22. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
57%
#2 hát azért egy üveg pálinkának örülnék ott is.
nov. 22. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Lehet sütök neki es kisebb szép tortát. És még mellé adok valamit.
nov. 22. 10:14
 6/10 anonim válasza:
100%
Teljesen egyetértek a másodikkal. Korosztály számít és az érdeklődési köre, én sem szeretnék egy matyóhímzéses terítőt kapni, csak mert magyar vagyok. Szerintem torta helyett inkább valami "kompaktabb" sütit süss, muffin pl. Mellé pedig valami apróság.
nov. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
58%
macskát
nov. 22. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Inkább emberfüggő...
nov. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
57%
Hóngbāo esetleg?
nov. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
0%
Egy zacskó rizst.
nov. 25. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!