Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » 2m-es karácsonyfa lesz. A...

2m-es karácsonyfa lesz. A terv, hogy csak gömbök lesznek rajta pl. ezüst és persze a világítás. De nem tudom, hogy a műanyag nagyon gagyi hatású lenne és inkább üveg gömbök és hány cm-esek és mennyit?

Figyelt kérdés

A 3cm-es gömbök nem kicsik nagyon?

4-5cm szerintem már mutatós és kb 30-40db?

Aki saját tapasztalatból tud oldal linket is küldhet amelyiket érdemes megvenni ár érték arányba.


nov. 28. 20:36
 1/3 anonim ***** válasza:
59%

Müanyagot ne, az tényleg nagyon gagyi, olcsó hatású.

Üveget és 3-5 cm, közötti méreteket, és sokat.

nov. 29. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A 3 cm NAGYON kicsi 2 méteres fára. 5 centi, és nagyobb/hosszabb jöhet.
dec. 1. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem csak műanyag gömb díszeim vannak, szándékosan. Olcsóbb és kevésbé törékeny. Egyáltalán nem gagyi hatasú, nagyon szép mindegyik. Fehér, ezüst, arany, mézsárga, barna, narancs, lila, ciklámen, pink, kék, zöld, piros, fekete díszeim vannak. A színeket szoktam párosítani változatosan, hogy ne nézzen ki minden évben ugyanúgy a díszítés.

150 centis fánk van, erre 6-8 centis díszeket teszek, kb 70db van rajta úgy, hogy a fa egy sarokban van, így ami a könyvespolc felé mutat, befelé, ott már kevesebb a dísz mert nem férek hozzá rendesen.

3-4-5 centis díszek kicsik, fenyőfűzérre valók inkább. Nem fognak érvényesülni.

2 méteres fához vehetsz 10 centis díszeket is.

De ahogy gondolod.

dec. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!