Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Megint karácsony párkapcsolat...

Megint karácsony párkapcsolat nélkül?

Figyelt kérdés

Oké, 22 vagyok, nem a világvége tudom. Közel két éve nem volt kapcsolatom, azóta volt két komolyabb ismerkedésem (több hónaposak) a legutóbbit én zártam le egy hete. Annak ellenére, hogy tényleg nagyon rossz és lehúzó ismerkedés volt, azért az agyam látja az apró jókat is benne, a közös terveket, karácsonyt, a meghitt, mostmár soha meg nem valósuló terveket, amiket közösen szövögettünk.

Nem volt jó vele sok ponton, de azért mégis elképzeltem, valahogy hogy én is boldog leszek, hogy ünneplünk, szeretve egymást..

Hogy legyen jó a karácsonyom?

Szüleimmel nem jó a viszony, még társasozni se lehet őket leültetni, hogy ne legyen üvöltés. Van egy tesóm, nem beszélek vele (zero contact). Nincs más családtag, keresztszüleim akiket szeretek, hozzájuk átmegyek majd.

Szeretném széppé tenni az ünnepem mert szeretem nagyon a karácsonyt, az ünnepet, és vágytam volna párra…de így nehéz, és borzasztó szomorú vagyok. Megint egyedül..

Gondolkodtam elmegyek vmi szervezethez aznap segíteni, de van ötletetek mivel tudnám feldobni?

Kb mintha egyedül karácsonyoznék, nézzük úgy..



nov. 28. 21:00
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
94%

“Jobb híján” ne tarts fenn kapcsolatot senkivel.


Nem szabad belesüppedni, hogy pár nélkül töltöd a karácsonyt. Van családod, élvezd az otthonlétet, lazítást, jövés-menést.

Sosem tudhatod, mit tartogat számodra a szilveszter, az új év!

Tarts ki!

👍

nov. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
73%
Én pl csukázni megyek karácsonykor.
nov. 29. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
17%

Én meg dolgozni, úgy hogy semmi kesergés.

Már lassan hozzászokok.

Se karácsonyfa, se ünnepi ebéd, semmi flanc.

Nő nélkül semminek nincs ertelme, nincs jelentősége.

Nem csapom be magam mindenféle készülődéssel, mintha minden rendben lenne.

A karácsony az azoknak van, akik szeretik egymàst. A szeretet ünnepe. Ha nincs kit szeretni, minek ünnepelni. 🤷‍♂️

nov. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
83%

Én mindig dolgoztam karácsonykor, volt hogy szenteste is. De ettől függetlenül volt karácsonyfám, készültem. Én az egész hangulatát szeretem decemberben , nem csak azt az 1-2orat szenteste,amikor várjuk a Jézuskát, az a része a gyerekeké.

Volt, hogy volt párkapcsolatom, de a munka miatt nem ünnepeltük együtt, azt se bántam.

nov. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
64%
Meg csak 22? Idovel megszokod
nov. 29. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
51%

Lassan megis kéne szüntetni.

Ezt is, meg a Valentin napot is, mert annyira sok a magányos emberke.

nov. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
46%
Persze, szüntessünk be minden ünnepet a nyomorultak kedvéért, mert akkor nekik jobb lesz. Ha nem lesz Valentin nap, majd észre se veszi, hogy nincs párkapcsolata.
nov. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
51%

Én is maradtam már pasi nélkül karácsonyra, nem olyan borzasztó. Volt olyan, hogy egy se veled se nélküled kapcsolatban voltam, éppen ünnepek előtt hülyült meg, az rosszabb volt, inkább akkor egyedül.

Szervezet leginkább ételosztás az nem fog felviditani. Régen volt, hogy önkéntesek összeálltak, és gyermekotthonat, kórházakat, vagy rászorulókat kerestek fel otthonában kis ajándékkal, stb.

Alapítványok honlapján tudsz informálódni.

nov. 29. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
de felvidítana, mert amúgy szeretek önkénteskedni, és miért is ne segítenék.
nov. 29. 15:28
 10/20 anonim ***** válasza:
87%
Rengeteg hajléktalanoknak segítő alapítvány vár segítséget,főleg ünnepek idejére. Valószínű, hogy azért nem vidítana fel, mert aki járt ilyen helyen, az tud mesélni, hogy szörnyű. Ha bírja a gyomrod, csak akkor ajánlott.
nov. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!