Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mivel ajándékozod meg a...

Mivel ajándékozod meg a férjed, párod?

Figyelt kérdés

dec. 5. 23:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Rubik kocka (ezt kért), vezetéstechnikai tréning (mondogatja már vagy 2 éve, hogy szeretne menni), és még van egy-két ötletem pluszban.
dec. 6. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Egy hatalmas meglepi box.

Kaja, ruha, SPA termékek

dec. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ital, speckó vitamin, meg van még pár ötlet, de majd kialakul
dec. 6. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy fejhallgatóval biztosan, ez nagyobb volumenű és szüksége is van rá. Emellett vagy valami ruhadarabbal, esetleg társasjátékkal, attól függ, miből találok neki olyat, ami tetszik. Plusz kisebb édesség meg valami jobb bor/sör.
dec. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
47%
Téli bakancs, bár ezt előre megkapja, aznap pedig még valami apróság, alsógatya vagy zokni.
dec. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hobbijával kapcsolatos vicces feliratú pulcsival, mert nemrég panaszkodott, hogy alig van pulóvere. Idén azt besuéltük meg, hogy max. 10 000 Ft-ig legyen az ajándék, rengeteg kiadásunk volt mostanában.
dec. 8. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm:)

Én is vettem egy extrább italt, meg egy belépőt valahová. Mivel közel van a névnapja akartam még valamit. Neki passzoló pólót kap.

Amúgy mi is megszoktuk beszélni, hogy kb mi az összeg.

dec. 8. 22:21
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Színházjegy 2 előadásra. Kevésnek tűnhet, de 38 000 ft a 4 jegy... mindketten szeretjük a színházat, szoktunk menni évi néhány alkalommal.
dec. 9. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!