Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Tudod/sejted már hogy mit...

Tudod/sejted már hogy mit kapsz? Mások tudják hogy te mit ajándékozol nekik?

Figyelt kérdés

Csak kíváncsi vagyok ki mennyire tudja hogy mit kap karácsonyra...

Ha tudod akkor miért?Meglested,megbeszéltétek,vagy kérted?


2012. dec. 22. 20:02
 1/6 anonim ***** válasza:
nem veszek senkinek semmit, remélem nekem se akarnak
2012. dec. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én azt nagyjából tudom, hogy otthon anyukáméktól mit kapok, már kinőttem abból, hogy mindenképpen meglepetésnek kell lennie az ajándéknak. Bár én konkrétan nem kértem semmit, és nem is szeretném, ha mindig annyit költenének rám, anyum mindig elhurcol különféle boltokba, hogy válasszak magamnak dolgokat... Mivel tudom, hogy akkor is vennének ajándékot, ha én nem adnék semmi ötletet, így inkább megmondom, mit szeretnék, mire lenne szükségem. Így persze nincs meglepetés, de legalább olyan dolgokat kapok, amiket tényleg tudok később használni. Azért minden évben kerül valami kisebb meglepetés is a fa alá. :)

Tesómtól tudom, mit fogok kapni, megbeszéltük egymással az ő ajándékát is, nem akarunk felesleges hülyeséget adni egymásnak.

A barátommal a közös ajándékunk egymásnak az lesz, hogy elutazunk január elején egy hétvégére, de azért mellé még adunk egymásnak valamit - fogalmam sincs, mit kapok tőle. :)


Amiket én adok:

Barátom szintén nem tudja azt a kisebb, plusz ajándékot a hétvégi kiruccanásunkon kívül.

Anyukám és apukám sem tudja, mit kapnak tőlem, bár apu szerintem tudja, hogy kap ilyen dolgokat a családból valakitől (tett rá utalásokat, hogy minek örülne, és amúgy is olyan nehezen találjuk ki, mivel lephetnénk meg), csak azt nem tudja, hogy kitől.

Tesómmal, mint mondtam, megbeszéltük.

Rajtuk kívül csak legjobb barátnőmnek adok ajándékot, neki fogalma sincs természetesen. :)


22/L

2012. dec. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
A szüleimtől egy szép szőnyeget kaptunk az új albérletbe,előre megbeszéltük párommal és velük is. A páromnak babzsák fotelt vettem,valahogy rájött,így ő tudja mit kap. Semmi másról nem tudok,hogy kitől,mit kapnék és más sem jött rá,mi mit vettünk :)
2012. dec. 23. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Anyummal rendeltünk a netről számomra pár érdekes könyvet, megbeszéltük, hogy olvassam nyugodtan, de majd karácsonyra elkéri, becsomagolja, és beteszi a fa alá. :)

Én ilyen téren igyekszem titokzatos maradni, mintha elfelejteném az egész ajándékozást, igyekszem kreatív lenni, esetleg 24-én délelőtt ellátogatni a boltokba, és ami megtetszik (vagy szerintem másnak tetszene), az jöhet.

16/L

2012. dec. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én nem vettem senkinek semmit.

Nekem nincs pénzem rá, abból meg kinőttem, hogy anyu, adj már egy kis pénzt, hadd vegyek neked ajándékot. Anyu vett apának fürdősót, meg illatosított szappant, most istenem, mit vegyen egy pasinak?! :D Anyu passz, hogy mit kap, majd valamit. Nagyszüleim is passz, idén valahogy kimaradt nálam ez, pedig mindig tudom :D De, hogy én mit kapok, azt tudom :D Telefont, meg sminkkészlete, meg pulcsit kaptam előajándéknak. Mert csak egy volt. A sminkcuccot kértem, a telót is, de nem pont karácsonyra, ők akarták pont karácsonyra megvenni. Igazándiból annak örülnék, ha nem ezeket a tárgyi ajándékokat kapnám, hanem azt, hogy szeressen az, akit én szeretek egy éve! Ő csak barátként tekint rám. 18/L, 2 hét múlva 19.

2012. dec. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Úgy látom itt a legtöbben tudják mit kapnak majd...

Hát igen igazatok van,jobb olyat kérni/megbeszélni hogy mit adtok egymásnak,hiszen így garantált az ajándék sikere.

Szerintem is inkább kisebb korban meglepetés az ajándék,utána már egyszerűbb megbeszélni hogy mit vegyen másoknak az ember.


Utolsó,szerintem sokan vannak még a cipődben,mint például én is :D...

Nembaj, ha a karácsony nem is,az új év hátha hoz még meglepetést!

2012. dec. 23. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!