Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Van valamilyen karácsonyi...

Van valamilyen karácsonyi "hóbortod"...?

Figyelt kérdés
Én pl. advent idején mindig megnézem a Diótörő c. balettet...

dec. 7. 04:19
1 2 3
 1/29 anonim válasza:
85%
Nincs
dec. 7. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
94%
Nincs.
dec. 7. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
95%
Karácsonykor mindig megnézem az Igazából szerelem, valamint a Holiday című filmet.
dec. 7. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim válasza:
77%
Szenteste beborítom fehérrel a szobám 😏
dec. 7. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
91%

Igen. Fahéjas kólát inni. Ez már olyan 3 éves hagyomány. Idén is szeretném folytatni.


Az év többi napján kb egyáltalán nem iszom kólát.

dec. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
90%

Minden évben sütök mézeskalácsot de csak a saját szórakoztatásomra mert párom nem szereti, nem is eszik belőle, én meg cukorbeteg vagyok szóval csak pár darabot eszek. De szeretem csinálni, szeretem az illatát stb..

Ja igen, minden évben megnézem a Reszkessetek betörők 1.-et ( a többi részt nem szeretem), és a Shrekből az angyalt.

dec. 9. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:

#4 Teliszórod vattával...?

:-)

dec. 12. 09:43
 8/29 anonim ***** válasza:
76%
Anyuval megnézzük kettesben a Diótörőt mi is. Kimegyünk Pragaba meg Bécsbe advdnti vásárokat nézni. Karácsonyi sütés, díszítés, zenehallgatás, 15-20 égősor felszerelése nálam meg szüleimnél is. Xd
dec. 12. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
76%
Bor
dec. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
76%

Nem tudom, mennyire hóbortok:

-évek óta elolvasok egy könyvet adventkor (Szabó Magda: Születésnap), idén még nem kezdtem el.

-mivel mi egy kisvárosban lakunk, Szegedre szoktunk elmenni a karácsonyi vásárba (sose veszünk semmit, csak a hangulat kedvéért).

dec. 12. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!