Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Felállítás és díszítés előtt...

Felállítás és díszítés előtt hány nappal érdemes igazi fenyőfát vásárolni? Ha túl korán veszem meg, attól nem hullatja le korábban a leveleit?

Figyelt kérdés

dec. 11. 17:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Néhány nappal nappal vagy esetleg egy héttel érdemes szerintem
dec. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Amit te megveszel fenyőt, azt már kivágták jóval előbb.

Ha nem melegben tartod, az árusnál ugyanolyan hőmérsékleten áll, mint nálad.

Állítsd vízbe a törzset.

dec. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
a kertben/erkélyen kell tartani
dec. 11. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fenyőzéssel foglalkoznak sokan a környéken. Nem értek hozzá, de november utolsó napjaiban már láttam kivágott fákat, persze lehet, hogy utána még több turnusban is vágtak ki. Aztán elindultak velük szerte az országban. Szerintem mindegy, mikor veszed meg, mert kb. 1-2 hete kivágták őket. Talán ha minél hamarabb megveszed, akkor otthon még vízbe állítva kicsit hátráltathatod a száradását.
dec. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ugyanazt a fenyőt fogod megvenni ami már múlt héten is ott állt az árusnál. Szóval akár most is megveheted, legalább nagyobb a választék még.
dec. 12. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!