Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Más is kétszer örül karácsonyk...

Más is kétszer örül karácsonykor az ajándékoknak?

Figyelt kérdés

Én szenteste úgy be szoktam rúgni, hogy nemcsak ott helyben örülök az ajándékoknak amikor megkapom őket,

hanem másnap is, amikor felébredek és a képszakadás miatt meglesem újra, hogy miket kaptam.

7 éve űzöm ezt a hagyományt.



dec. 13. 12:36
 1/9 anonim ***** válasza:
80%
Én egyszer sem szoktam neki örülni, mert nem szoktam ajándékot kapni, a Mikulás is csak virgácsot hoz...
dec. 13. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Sajnos én is csak akkor szoktam örülni, ha kapok egyáltalán valamit férjemtől a fa alá. De általában ez úgy néz ki, hogy én veszek neki, át is adom, ő meg a két ünnep között elrángat, hogy nézzünk nekem is valamit.
dec. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

15 éve nem kapok ajándekot, mert nincs kitől így, nem tudok erre válaszolni. Azonban azt tudom, hogy mikor része volt az életemnek a karácsony, és az azzal járó ajándékozás akkor sokkal nagyobb örömet okozott az, hogy adhatok mint az, hogy kapok.

Persze az ember örül ha kap valamit pláne ha az olyan dolog amire vágyott.

dec. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
55%
Nem mindenki idült alkoholista
dec. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem isszuk le magunkat a sárgaföldig.Én nem szoktam inni én vezetek a párom meg megiszik 2 pohárral 24.én este a családi vacsorán..Majd hazajövünk éa átadjuk az egymásnak szánt ajándékot.Mindig vesz, én is neki.
dec. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos nem, mert nem iszom.
dec. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem csak az időzítés más. Ha kapok piát, annak lehet, hogy kétszer fogok örülni, vallatás után derül ki, mit hoz a reggel.
dec. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%
Nem jellemző, hogy tajt részegre igyam magam a fa alatt, de ha a családodnak nincs ellenvetése, akkor áldásom rá.
dec. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
79%
Egyszer szoktam neki örülni, Szenteste, amit meg is iszok még aznap, így hiába történik képszakadás, másnap reggel már csak az üres ajándékcsomagokat látom, a tartalom már felszívódott bennem.
dec. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!