Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ajándékok kolléganőknek?

Ajándékok kolléganőknek?

Figyelt kérdés

Páran ajándékozzuk egymást,lehet velem van a gond de én szeretek személyreszabott ajándékot adni,figyelem év közben és megjegyzem, hogy mire vágynak.

Az egyik kinézett magának egy fehérnemű szettet a másik pohár készletet így meg is vettem nekik és pár aprósággal együtt becsomagolva meg is kapták.


De viszonzásként nem kaptam meg ezt a figyelmességet, nem kívántam semmit de számomra fontos az, hogy amit adok az olyan legyen ami kicsit személyesebb.

Az egyik adott ajándékot és mindketőnknek ugyanazt a parfümöt aminek az illata borzalmas és még csak ki sem próbálla mondván ebből volt a legkevesebb biztosan ezt viszik a legjobban mert olyan jó.A másik időhiányra panaszkodva elmondta, hogy idén nem kapunk tőle semmit.

Nem ez a gond hiszen nem kötelező viszont számomra annyira furcsa, hogy még ilyenkor sem tudunk a másikra figyelni kicsit.

Én mindenkinek a családban olyan ajándékot választottam ami ő, amire tudom, hogy vágyik de nem vette meg magának.

Mit szóltok hozzá? Túl dramatizálom vagy ilyenkor azért elvárható egy aprócska figyelmesség?



2022. dec. 25. 05:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Értem a problémád, de sok embert nem érdekel ez az egész, jó esetben vesz valamit amit elfogadhatónak ítél és kész.

Én is mindig tök jó ajándékokat vettem, de nekem meg olyanokat vettek mintha most ismertek volna meg...

De tudod jobb adni mint kapni, ha szívből adod azoknak akik neked fontosak, ne foglalkozz azzal Te mit kapsz, lényeg, hogy Te elmondhatod tényleg mindent beleadtál, a többiek meg a szegénységi bizonyítványt.

2022. dec. 25. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
28%

Ne haragudj, de az átlagembernek baromira nincs kedve még a kollegáknak is ajándékozgatni, meg az ő vágyaikkal foglalkozni, gondolom te erőlteted ezt az egészet, ők meg csak kényszerből adnak neked valamit, hogy legyenek "bunkók".


Amúgy meg, ha bírnak is téged, semmi kedvük ajándékkal foglalkozni szàmodra, nem érdekli őket a dolog, feltételezem van családjuk, akikkel foglalkozzanak.


Szóval bocsi, de szerintem túldramatizálod. Én is kedvelem több kollegám, jóban vagyunk, de biztos nem foglalkoznék azzal, hog nekik ajándékozgassak, azért nem a családom, ilyen szinten nem akarok se pénzt, se időt rájuk szánni.


Na, kb. minden kolleganőd így érezhet. Figyelnek ők másra ilyenkor, csak az nem te vagy, hanem a családjuk.

2022. dec. 25. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

A két kolléganőm a barátnőm és nem én erőltettem hanem évek óta ajándékozunk és nekem is van családom.

De megértem a te nézetedet is, van más dolguk is ezen kívül.

2022. dec. 25. 17:34
 4/5 anonim ***** válasza:
Jó, de gondolom beleuntak már abba, hogy neked ajándékozzanak, csak megszokásból teszik, ezért nem törekszenek jobban.
2022. dec. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igazad van, jövőre te is csak teljesen apró dologgal készülj, add ugyanazt mind a kettőnek, talán észreveszik magukat.
2022. dec. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!