Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit adnátok karácsonyra...

Mit adnátok karácsonyra szüleiteknek?

Figyelt kérdés
Szeretnék anyukáméknak valamit adni karácsonyra, de nem tudom mit adjak!

dec. 16. 23:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Az én szüleim felsőt kapnak idén, de egy különleges szaloncukor válogatás vagy egy bonbon is jó választás lehet. Korábban kaptak könyvet, kozmetikai csomagot, illetve tacskós mamuszt is.
dec. 17. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
88%
Az én anyám q hasznos dolgokat szereti, így bevásaroltam neki egy évre való kávét, többféle tartós élelmiszert, mososzert, kozmetikai cikket.
dec. 17. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Utalványt, amiből elmehetnek egy három napos wellness hétvégére a kedvenc szállodájukba.
dec. 17. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Hűtőmágnestől madagaszkári utazásig bármit.

Nem tudjuk, mennyi pénzed van, nem tudjuk, mennyi idős, stb.


Anyukám fonalakat kap, mert imád kötni, de a minőségi fonal drága, sajnálja rá a pénzt.

Anyós pedig egy kényelmes karosszéket, mert látom, hogy a kanapén ülve már kényelmetlen neki minden...

dec. 17. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha szeret sütni, főzni, akkor valami különlegesebb konyhai eszközt pl. alma hámozó, ananász szeletelő, fondue készlet, gyümölcs centrifuga, forró levegős fritőz, stb.


Ha jobban érdekli a szépségápolás, akkor egy különleges illatszer csomagot. Ez is van pár ezer forintos Avonos csomagtól kezdve a komolyabb luxus parfüm összeállításig.


Ha szeret olvasni, akkor könyvjelzőt, könyvcsomagot, vagy ha rábíznád a választást akkor könyv vásárlási utalványt.


Ékszer is lehet a bizsutól a gyémántig..


Egyszerűbb lenne segíteni, ha leírnád mit szeret, és mennyi a keret.

dec. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
79%
Add saját magadat: azt, hogy minél több időt töltesz vele, odafigyelsz rá, beszélgetsz vele, segítesz neki, stb.
dec. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
91%

Dolgozol már? Ha nem, akkor szerintem felesleges erre költeni, hacsak nem valami kézműves dolgot csinálsz vagy sütsz/főzöl valamit.

Esetleg egy régóta halogatott munkát elvégezhetsz helyette, annak tudnak örülni a fáradt szülők.

Ha dolgozol és nagyobb értékűt akarsz adni, akkor tőle is megtudakolhatod, vagy megmondja konkrétan vagy legalább hátha ad egy kis célzást, hogy mire vágyik.

dec. 17. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
78%

"egy régóta halogatott munkát elvégezhetsz helyette, annak tudnak örülni a fáradt szülők"

Így van! Pl. rendet csinálsz egy szekrényében, vagy ilyesmi. De ne csak nekiess, hanem egyeztess vele! Nem baj, ha nem lesz meglepetés, az a lényeg, hogy ő maga segítségnek érezze, ne valami terrortámadásnak. :D

dec. 17. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
94%
Könyveket.
dec. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
85%

Ha van saját kereseted akkor ezt: Én most karácsonyra egy ilyen karácsonyi kosarat készítettem neki:) már szépen el van téve már csak oda kell adni majd.

Ugye van maga a kis kosár, szövetből, vettem bele neki egy nagyon puha takarót, gyertyát mivel imádja őket, tettem bele pár nasit, én földi mogyorót meg ezt a cseresznyés alkoholos bonbont. Meg van benne egy pingvines fürdőbomba, meg egy mézes tusfürdő.

A kosár, a takaró a gyertya a pepcoból van, a nasikat bármelyik boltba megkapod:D a fürdőbomba a lushtól a tusfürdő meg a DM-ből nagyon erős méz illatú:P


Ha nincs saját kereseted akkor meg bármi kézzel készített dolog, varj neki valami mini plüst, rajzolj, süss neki sütit

dec. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!