Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Saját keresettel rendelkező...

Saját keresettel rendelkező gyerekek! Mit vesztek a szüleiteknek karácsonyra, és miért pont azt?

Figyelt kérdés
Kérlek írjátok le azt is, hogy kb. milyen értékben, és hogy hány évesek vagytok.
2016. nov. 27. 15:33
1 2
 1/16 Metionin ***** válasza:
84%

Én képkeretet anyukámnak. Olyat, ami egy csomó kisebb keret összeállítva. Kb. 2000 ft. Miért? Mert festést terveznek és kellene valami a falra, plusz egy képkeretet szerencsésen összetört a macsek, szóval az abból származó képeket is át lehet rakni majd bele.

Apámnak semmit, életemben egyszer vettem neki ajándékot 12 évesen, elmondta minden szarnak, akkor megfogadtam hogy sosem veszek neki semmit többé.

Amúgy nálunk nem igazán szokás ez a nagy ajándékozás, ha valamire szükség van, veszünk, de többször volt már, hogy nem vettünk semmit. Nincs nálunk ilyen családi karácsony, sajnos a legfontosabb eleme -a család- hiányzik.

26/L

2016. nov. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
95%
Nálunk ez, hála a jóságos égnek, úgy működik, hogy mindenki szépen elmondja, hogy mit szeretne, és a család összedobja rá a pénzt közösen. Így lehet szó nagyobb értékű ajándékról is, és senkinek nem kell jópofát vágnia haszontalan marhaságokhoz. Tudom, hogy ez sok helyen elképzelhetetlen és botrányos, de szerintem ennél jobb rendszer nincs. Így mindenki örül, senki nem csalódik, és jókedvűen telik a karácsony.
2016. nov. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
96%

Amit kér / amire szüksége van. Ált kb. 5000 forint értékben, ha ennél lényegesen többe kerül, akkor többen dobjuk össze.

35

2016. nov. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
96%
semmit. Évek óta nincs ajándékozás nálunk közös megegyezés alapján. Nem kellenek a felesleges kacatok. amire meg szükségünk van, azt beszerezzük év közben!
2016. nov. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Apám már nem él, anya ruhákat kért, mert ő extra méret és az nagyon drága, kevés van neki. Értéket nem határozom meg, de borsos lesz, az biztos. Mindegy, egyszer van karácsony, szerencsére ennyit megtehetek érte.
2016. nov. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
84%
Beültetem az autóba és elviszem egy nagy bevásárlóközpontba. Választhat, amire szüksége van. Olyan 35-40 ezer Ft értékben. Apukám már nem él. 41/n
2016. nov. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Anyukám ruhát kap a kedvenc boltjából, kb 8-10 ezret tervezek rá költeni.

Apukám külföldön él, nem találkozunk karácsonykor úgyhogy még nem találtam ki, mit kap februárban.

21N

2016. nov. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Aprosagot, egy tabla csokit, egy uveg bort, ilyesmit. A gyerekek kapnak igazi ajandekot.
2016. nov. 27. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nem igazán van ajándékozás. Max akkor veszek neki valamit ami tényleg ütős ajándék. Pl tavaly vett magának okostelefont és vettem neki autós telefontartót. Idén nincs ötletem, de nem is leszek otthon karácsonykor.
2016. nov. 27. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Édesség, apróság, 1-2 ezer ft.


28

2016. nov. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!