Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Nem túl egyszerű ètel? Ti mit...

Nem túl egyszerű ètel? Ti mit főztök?

Figyelt kérdés
Karácsonykor csak töltött csirke combot tudok kèszíteni tőrt burgonyával meg tejfölös uborka salátával... Nem túl egyszerű ètel? De sajnos csak erre jut...
dec. 22. 13:14
 1/6 anonim válasza:
100%
Ez teljesen tökéletes. Én még egyszerűbbet fogok csinálni, rántott hús krumplisalátával... Nekünk nem a zabálásról szól a Karácsony.
dec. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen megfelel. Èn töltött karajt csinàlok, krumpli salàtàval. Mindenhol töltöttkàposzta a menü , így èn nem csinàlok.
dec. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Tökéletes étel, ne viccelj. Teljesen jó, én megenném:)
dec. 22. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj nincs vele.Gondolj arra hogy sok helyen ezt sem engehetik meg maguknak.
dec. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Nekem zabpehely lesz a menü joghurttal. A család összevásárolt mindent de én nem kérek belőle. Ha lenne egy normális vacsora akkor ennék, de túlzás amit csinálnak. Nem fér már be a cucc a hűtőbe és még rohannak a boltba. Közben meg sírnak hogy nincs pénzük. Csak zabáljanak pukkadásig, én tuti nem fogok.
dec. 23. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nincs olyan, hogy most ez túl egyszerű karácsonyra. Ha mondjuk valaki bolognai spagettit szeretne karácsonykor enni, akkor egyen azt. Szerintem az a lényeg, hogy legyen egy finom étel, amit kívántok, szerettek enni, és kész. Aztán ha van idő, kedv, lehetőség kísérletezni valami különlegesebbel, akkor azt is lehet.

De amit te írtál, amúgy teljesen jó. Én holnap halpaprikást főzök (mirelit halból, szóval semmi extra), kapros túrós csuszával, az se valami különlegesség. De szeretjük.

dec. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!