Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Akik rendszeresen sportolnak,...

Akik rendszeresen sportolnak, és figyelik a tápanyagbevitelt! Ti minden nap főztök? (Gondolok itt rizsre, csirkemellre) Vagy megfőztök egyszerre több napi adagot?

Figyelt kérdés

2015. febr. 9. 10:09
 1/1 anonim ***** válasza:

Megfőzök előre 3 napra. De nem csak rizst, csirkét. Pl tegnap csináltam egy jó nagy fazék zöldség levest, ez 3 napig is eláll, gombát nem tettem bele. Sütöttem le lecsós karaj szeletet és csirkemell szeleteket is. Ezt is 3 napra csináltam. 2 napi rizst is főztem, szerdára krumplit főzök, de azt frissen majd.

Ebédre visszük mindketten, így nem főzök szerdáig. Reggelire zabkását eszünk vagy rántottát, de azt frissen csináljuk. Estére túrót keverek ki joghurttal és gránát almát teszek rá díszítésnek és ízfokozónak. Tízóraira almát, banánt vagy narancsot viszünk.

2015. febr. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!