Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Miért ennyire bunkók az...

Miért ennyire bunkók az autósok,és az emberek a boltokban karácsony előtt? Majdnem fellökik az embert, neked mennek a boltokban..lökdösnek..Miért bolondul meg ennyire mindenki? Egy jó szavuk nincs a másikhoz..

Figyelt kérdés
dec. 23. 01:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezt tapasztalom. A vicc az egeszben, hogy annyira el vannak magukkal foglalva, hogy fel sem tunik nekik, hogy te hoyg erzel
dec. 23. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Miért, ti mennyire szoktatok a többi autós érzelmeivel foglalkozni vezetés közben? :))


Egyébként egyszerűen fizika: amikor többen vannak egy boltban (pl. karácsony előtt), akkor nyilván többször fordul elő, hogy (akaratlanul is!) összekoccan két ember, ahogy elhaladnak egymás mellett, meglökik egymást kicsit, stb. Millió dolog jár a fejében mindnek, nehogy megfeledkezzen valamiről, meg az idő is egyre kevesebb, rohannak, nem tudnak úgy odafigyelni minden pici mozzanatra, mint máskor, amikor eleve kevésbé stresszesek, eleve kevesebben vannak a boltokban, és eleve nem kell annyi mindenre gondolniuk egyszerre. Szerintem ti is ugyanígy vagytok ezzel, csak észre sem veszitek :) Nem kell úgy mellre szívni. Egy mosoly, egy "bocsánat", és kész. Boldog karácsonyt! :)

dec. 23. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Meg mindenki stresszesebb ilyenkor, ezt is vedd hozzá. Én amit csak tudok, ilyenkor rendelek, így elkerülöm ezt.
dec. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Az emberek ilyenkor eléggé stesszesek hogy valami kimarad éppen ezért nem figyelnek arra hogy a szeretet ünnepén esetleg megbanthatnak. Nem direkt teszik de szólhatsz nekik ha megbántva érzed magad
dec. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
23%

Tegnap reggel a Lidlben kifejezetten mókás volt szlalomozni a tömegben.

Egy rakás emberrel mosolyogtam össze, az eladók is kedvesek voltak.


Ne puffogj és kevesebb bosszúság ér.

dec. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%

"kifejezetten mókás volt szlalomozni a tömegben. Egy rakás emberrel mosolyogtam össze, az eladók is kedvesek voltak."


Én is inkább ezt tapasztalom. :)

dec. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Hát Lidlben én mindig aggresszív vagyok nagy tömegben, zavar, hogy haladnék de nem tudok, mindenki a péksütis soron van, mellette a sor meg üres, eszméletlen rossz a Lidl áruelrendezése. Vagy ha kijövök úgy, hogy nem veszek semmit, akkor is kb. ki kell magad préselned.
dec. 24. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mert az adventi várakozás, az elcsendesedés és a szeretet ünnepe nettó stressz és agybaj. Jönnek anyósék ès harom nap alatt kell végig loholni az egész rokonságot. Mindenkinek ajándékot kell venni, sütni-főzni kell száz emberre, ki kell takarítani a szekrény mögött és fel kell porszívózni a plafont. Görbe a karácsonyfa, a mézeskalácsot már felzabálták a gyerekek és nyakadon van 20 repedt bejgli.
dec. 24. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

"Jönnek anyósék ès harom nap alatt kell végig loholni az egész rokonságot. Mindenkinek ajándékot kell venni, sütni-főzni kell száz emberre, ki kell takarítani a szekrény mögött és fel kell porszívózni a plafont. Görbe a karácsonyfa, a mézeskalácsot már felzabálták a gyerekek és nyakadon van 20 repedt bejgli."

Máshogy is meg lehet szervezni az egészet, csak akarni kell. :)

dec. 24. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Aurora6891 ***** válasza:
Minél jobban közeledünk a civilizáció végéhez annál jobban mutatkoznak ezek a betegségek.Egyre fényesebb minden,egyre több zene,egyre több ajándék,egyre erősebb akarat a különlegességre,egyre inkább próbálják az emberek palástolni a mélyben lévő pusztulást és fájdalmat.
dec. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!