Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Van itt olyan akit nem kapott...

Van itt olyan akit nem kapott el a karácsonyi hangulat?

Figyelt kérdés
Itt lesz mindjárt,de olyan semmilyen érzésem van vele kapcsolatban.Talán mert csak egy sima átlagos nap..?
dec. 22. 14:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Engem elkapott, majd el is engedett.


Hétfőn voltam fát venni, becsomagoltuk az ajándékokat, kidekoráltuk a lakást, a melónak is vége lett az idei évére, szóval minden abba az irányba mutatott, hogy ez egy kellemes karácsony lesz, erre ma úgy összezörrentünk a 'zasszonnyal, hogy szerintem 1 hétig egymáshoz sem fogunk szólni. Jó lesz így a rokonoknál ülni :D


Szóval, ilyen is van.

dec. 22. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ez szörnyű tényleg:( talán segít ha 2 ünnep között félre tudsz vonulni,mert kell valamiféle elfoglaltság hogy ne otthon unatkozzon az ember.
dec. 22. 14:46
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Minket az influenza - covid - tök mindegy, de halódunk kapott el, nem az ünnepi hangulat :D


Ma már egészen élek, szóval lesz egy, azaz EGY napom készülni bármit (a barátom egyelőre még levegőt sem igazán kap). Köszi, vírus.

dec. 22. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Engem idén már dec elejétől karácsonyi hangulat kerülget.

Kimaxoltam a karácsonyi koncerteket, vásárt, díszvásárlást...

Kürtőskalácsot, és bejglit is már többször toltam.

Michael Bubblét hallgattam többször futás közben. Szerintem nem annyira karakteres a faszi... Nem értem, hogy mitől (? volt egy időben) annyira felkapott.

dec. 23. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Évek óta egyre nehezebben kerültem karácsonyi hangulatba, de azért mindig sikerült. Még tavaly is egy kicsit, pedig előtte pár hónappal veszítettem el anyukámat. Idén nulla, sőt mínuszos a hangulat. Több oka is van: semmi téli időjárás idén sem, unalmasnak érzem, hogy semmi nem történik, csak a szokásos. Ja és kaptam egy rossz hírt két hete, amin nagyon sok gondolkozni való van, hogy most hogyan tovább.

A külsőségek megvannak (feldíszített lakás, sütemények, ünnepi kaja is lesz), de inkább csak a látszat miatt.

dec. 23. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

El kapott. Egy autó formájában ami a zebrán zöld jelzésnél kapott el oldalba, eltörve pár bordám, és a kezem két helyen.

Na de úgyse voltam még karácsonykor kórházba. Itt vokt az ideje.


Szóval én maximálisan el engedtem a karácsonyt, a szilvesztert meg úgy mindent.

Kár, hogy engem nem engedtek el...

dec. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Hatos, jobbulást, gyógyulj meg gyorsan.
dec. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Engem se kapott el a hangulat. Szakítottunk a barátnőmmel néhány hónapja, úgyhogy a szüleimmel fogom tölteni. Úgy tervezem este elmegyek egyet autókázni a városba, zenét hallgatni közben.
dec. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
4. 🤣👍
dec. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Aurora6891 ***** válasza:
Nem kaptam el mert erős az immunrendszerem.
dec. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!