Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mennyire nem normális hogy...

Mennyire nem normális hogy már 5.-ik éve egyátalán nem ünnepeljük a karácsonyt?

Figyelt kérdés

Olyan nagy nyomorban élünk hogy már 5 éve még a karácsonyfát se vettük elő kidisziteni, egyátalán nem főztünk semmit sőt egész nap csak veszekszünk és az ágyban vagyunk mint a zombik.

Tavaly még össze is verekedtünk.


dec. 23. 20:13
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:

Voltam pszichológusnál, de nem segitet, nekem az egyetlen megoldás az lenne ha megszabadulnék még időben az anyámtól, mert ő tett tönkre pszichikailag, annyira szét tört hogy még az alapvető emberi dolgokat se tudom kezeelni, képtelen vagyok bármilyen rutint és önfegyelmet felálitani magamnak folyton pórul járok, sajnos szomorú hogy ilyet kell mondjak, de jobb lett volna ha anyám már rég meghal mert amiket ő müvelt eddig velem eddig azokért rég a pszichiátrián kellene lennie, 2x volt agyvérzése szinte olyan buta hogy nem veszi veszi észre ha valamit rosszul csinál, de viszont mikor hazudik, abban olyan technikája van hogy egy átlagos ember nem is sejtené hogy ilyenre ő képes,

többször voltak már öngyilkossági kisérletei de ahogy mondom jobb lett volna ha rég megtette volna mert miatta csak egy buta senkiházi leszek már most is az vagyok amióta csak itthon vagyok a szünidő óta 3 hete kise kelltem az ágyamból és annyi alkoholt ittam amennyit még életemben nem sőt a vesém is érzem hogy nincs rendben mondjuk tegnap még pont alkoholmérgezés átali halált akartam, de mára hirtelen megváltozott a mentalitásom, de valoszinüleg elég egy apró probléma, hiba és ez invertálódik és megint megakarok majd halni

jan. 6. 20:34
 12/12 A kérdező kommentje:

szinte már fizikailag ugy vagyok hogy kisem birok kelni az ágyamból fáj mindenem, alig ettem ez idő alatt is max 2 naponta egy pár harapatot kenyérből inni pedig csakis az alkoholt, de azt viszont öngyilkos célból mielőtt alkohol függőnek neveznétek nem vagyok az simán kibirom néküle honapokig akár évekig sőt soha az életemben nem innék alkoholt ha nem volnánk szuicid hajlamaim.

Viszont nem tudom hogy ennyi ésszel és lélekkel amennyim van van e értelme dolgozni magamon, mert eddig minden pénzem csak hülyeségekre költöttem pedig nem volt olyan kevés ahoz képest hogy mások 18 évesen mennyit keresnek sőt...

De én mivel hogy egy idita vagyok játékba, felnőtteknek szóló videokra költöttem ezért szerintem nem éri meg élnem ennyi ésszel.

jan. 6. 20:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!