Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ki posztoltad a karácsonyfádat...

Ki posztoltad a karácsonyfádat facebookon?

Figyelt kérdés

dec. 26. 16:04
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
máshol
46 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Sejtem, hogy hány embert érdekel ezért nem is teszem ki soha. Engem sem érdekel a másé.
dec. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Az ideit nem én választottam és kicsit gyér, nem szép. Inkább nem mutogatom. :(
dec. 26. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Le se fotóztam
dec. 26. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Az enyémet nem de a falu karácsonyfáját igen
dec. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Számomra a karácsonyfa egy privát dolog, szeretném magamnak megőrizni. Egyébként sem értem,minek kell kirakni, egyáltalán karácsonykor miért lételeme az embereknek a postolgatás. :D
dec. 26. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
72%

Nem. Az idei annyira borzalmas karácsony lett, hogy még fát sem állítottunk... :(



De egyébként nem szoktam kiposztolni.

dec. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem, amúgy se szoktam semmit kirakni.
dec. 27. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem,de a párom igen.
dec. 27. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Nagyon hülyén néz ki, ha mindenféle melléklet nélkül köszöntöm fel az ismerőseimet karácsony alkalmából, és az egész csak egy másfél soros bejegyzés, így mindig mellékelek mellé valamilyen saját képeket (pl.: karácsonyfánk, betlehemünk, adventi koszorúnk, valahonnan a városból kép stb.).


Nem azért, mert úgy vélem, hogy olyan sokakat érdekel, és ettől majd jobban fognak aludni, egyszerűen csak egy kedves kép, mint anno a képeslap, csak ez saját kép. Másrészt nyilván örülök annak is, hogy sikerült szép fát kifogni, és nem valami girbegurbát sóztak ránk, amit már tavaly kivágtak és dec. 26-án már potyognak a levelei.

dec. 28. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!