Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Hogy teltek az ünnepek? Mit...

Hogy teltek az ünnepek? Mit főztél/fôztetek vagy mit főzött párod/anyukád/vagy nagymamád karácsonyra? Mi volt a karácsonyi és újévi menu?

Figyelt kérdés
jan. 7. 19:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Gyorsan és szépen elteltek az ünnepeket.

Ezeket főztem: borleves, bőröslazacot és pulykamellet sütöttem édesburgonyával

Ünnepek előtt már megsütöttem a mézeskalácsot és elkészítettem a kókusztekercset.

Újévi menü: sült malachús, lencsefőzelék, debreceni, juhbeles virsli

jan. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Jól.

Szenteste és 25-én rántott hal volt, 24-én krumplival, 25-én rizzsel. 26-ra már nem is emlékszem, valami könnyű.

Sütöttünk diós és mákos beiglit, mézeskalácsot, gesztenyés-lekváros tortát, diós linzert, duplacsokis sütit és vajas-diós kekszet. A két ünnep között készítettünk töltött káposztát.

Szilveszterkor virslit ettünk és készítettem sajtos rudacskákat.

Újév napján lencsefőzelék volt füstölt csülökkel és vajkrémes torta.

jan. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a karacsonyi menusor egeszen januar elejeig kitart. Nalunk lazac, pulyka, gyöngytúk leves volt. Voltunk wellnessezni, ott ettünk halászlevet, meg rántotthalat. Szilveszterkor volt malacka, lencsefőzelék, lencsesaláta, székelykáposzta, töltött káposzta.


Édesség: bejgli, tiramisu, mézeskalács, rafello golyo, fatorsz, muffin, gyumolcskenyer, stollen

jan. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én csak sütiket készítettem, 24én mindketten dolgoztunk.

25én a párom szüleihez mentünk, ahol húsleves, ponty, kacsa, rántott volt a menü.

Macaronok, hatlapos, mézeskalács, mézeskrémes és puncsszelet volt a sütemények között



26án az én családomnál voltunk.

Szintén húsleves volt, harcsapaprikás illetve rakottcsirkemell.

Sütemények pedig: mézeskalács, zserbógolyó, Nérószelet, linzer, krémes és mákos-meggyes rácsos

jan. 8. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!