Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Megvan a karácsonyi hangulat...

Megvan a karácsonyi hangulat másnál is, áll a fa?

Figyelt kérdés
Februar 2-ig tart az unnep ugyebar. (gyertsaszentelo)

febr. 1. 15:47
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
44%
Igen
febr. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
94%

"Februar 2-ig tart az unnep ugyebar"

Nézőpont kérdése. A legszéleskörűbben elfogadott variáció szerint vízkeresztig tart.

(Szerencsére) nincs már meg. Nem ragadtam a múltban. Már a tavaszt várom (nagyon)

febr. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
80%
Csak dec. 23-án volt némi karácsonyi hangulatom amikor esett a hó, de másnapra már nyoma sem volt semminek. A fát már rég szétszedtem
febr. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
84%

Nekem sem volt egyaltalan karacsonyi hangulatom. Karacsonykor nem is voltam itthon, dolgoztam Nemetorszagban idosek otthonaban. Megunnepeltuk, volt kozos unnepseg, karacsonyfa kis aprosag. Kozos vacsora a munkatarsakkal bent az otthonban. Ennyi. En annyira nem eltem meg teljes egeszeben, hogy karacsony van. De amikor hazajottem, skkor mar anyummal megtartottuk itthon a karacsonyt. Es meg mindig meg van a fank.

Sokan meghaltak mar a csaladunkban, tulsagosan is sokan. Igy mar nem olyan a karacsony, mint regen.

Sajnos

febr. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
59%

Nálunk kb. Jan. 15-én esedékes hétnek a végéig szokott állni a fa.

Mondjuk a karácsonyi hangulat az már rég nincs meg akkor, sőt, tán még előbb se nagyon, de szépnek szép, és az ember csak megérdemel évi 1 hónap díszességet, ha már a hétköznapok szürkék...

febr. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
81%
Mi mindig vízkeresztkor szedjuk le a fát meg a díszeket
febr. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
57%
Nekem áll.
febr. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
83%
A fa még megvan, mert lusta voltam leszedni, ünnepi hangulat nincs, idén nem volt akkor sem mikor ideje lett volna.
febr. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
86%
Már nincs. De várom a következőt 😊
febr. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim válasza:
0%
hüje
febr. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!