Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Megvan a karácsonyi hangulat...

Megvan a karácsonyi hangulat másnál is, áll a fa?

Figyelt kérdés
Februar 2-ig tart az unnep ugyebar. (gyertsaszentelo)

febr. 1. 15:47
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
70%
Nálunk megvan még a fa 🙈 a héten karácsonyoztunk az egyik baráti családdal, mert csak most tudtuk összehozni. Amúgy is nagyon szeretjük a karácsonyt, de a héten már leszedem.
febr. 3. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
85%

Mi általában január 6-án szoktuk leszedni, de idén volt először mű fánk, így hagytuk január 26-ig. Reggel valahogy könnyebb volt a 6 órai ébredés, hogy a nappaliban még be tudtuk kapcsolni, és ott villogott.


De már nincs meg.

febr. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
70%

Se hangulat, az úgy kb. szilveszterig tartott ki, és már kb. két hete nincs meg a fa sem.

De:

- várom a tavaszt

- és lersze várom a következő karacsonyt is

A tavaszt jobban.

febr. 3. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
49%
Nekem hologram volt a karifa, simán kikapcsoltam telóval
febr. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
82%
Már régen nincs meg a fa a világítást is leszedtem.Az időjárás sem télies.
febr. 4. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
76%

Én egy hét "késéssel", január 13-án szedtem le a dekorációkkal együtt.

Akkor volt rá időm, hétköznap nem foglalkoztam vele, a 6-i hétvégén pedig más dolgom volt.

febr. 4. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
56%

"Februar 2-ig tart az unnep ugyebar. (gyertsaszentelo)"


Nem addig, legalább is a katolikus egyházi év szerint vízkereszttel véget ér a karácsonyi idő és beléptünk az évközi időbe. Ha már egy katolikus ünnepre hivatkozol...

De felőlem akár augusztus 20-ig állhat nálatok a fa, engem aztán nem zavar... :))

Mi leszedtük január 6-án, mindig ekkor szedjük. Pedig szeretem a karácsonyt és nem várom a tavaszt, de mindennek megvan a maga ideje.

febr. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Mi két hete szedtük le a fát.

Ez a kedvenc ünnepem, és tavaly tényleg áldott és békés volt, szóval a hangulat nálam mindig kicsit jelen van.

Én nem várom a tavaszt, épp azt találom gáznak, hogy várás nélkül is jön. Amihez hangulatom lenne, az jó 2-3 hét fagy, derékig érő, rendszeresen szakadó hóval. Na, jó, térdig érő is elég lenne, akkor legalább a gyerekeimnek lenne fogalmuk arról, mi az a tél.

febr. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
38%
Hát akinek februárban is karácsonyi hangulata van, az meg is érdemli. pontosan ezért kezdem utálni az ilyen marhaságokat, mint szenteskedő, kétszínűsködő ünnepeket. már októberben tolják az ember pofájába a karácsonyi cuccokat, más meg még februárban is karácsonyozik...
febr. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Végül szerintem jövő hétvégén szedjük majd le a fát, még adunk neki plusz egy hetet. 😂
febr. 8. 21:53
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!