Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Létezik After Eight szaloncukor?

Létezik After Eight szaloncukor?

Figyelt kérdés
Nem házilag készítésűre gondoltam, hanem az After Eight márkájú csokira. Auchan-ban, Cora-ban nem találtam, pedig ott igazán nagy a választék. Köszi a válaszokat!
2011. nov. 16. 17:55
 1/7 Hokonbaszlak ***** válasza:
57%
Sajnos MO-n nincs..de kimentem 2 hónapja Cubába 2 szelet csokiért..Menny ki Cubába ott mind1ik boltban van...Ha mákod van kapsz hozzá fűjjet is.
2011. nov. 16. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
VAN !!!!!!!!!!!!! én láttam és ettem is és utálom! :D interspárba asszem de nézz szét van emlékszem hogy láttam még mondtam is barátomnak hogy utálom :)
2011. nov. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
ja szaloncukor azt nemtom xD de az a csoki bigyó tuti van
2011. nov. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. A szaloncukor más országokban amúgy se divat ..
2011. nov. 17. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Az igazság az, hogy pár éve ettem először én is After Eight csokit, még Angliában, de akkor nekem se jött be, nem ízlett. Aztán nem olyan régen kaptam ajándékba, ettem belőle és most ízlett nagyon. Szeretnék ilyet - ha létezik - szaloncukorban is venni.

2011. nov. 17. 18:45
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha valahol van, akkor a Müllerben tuti, de még nem láttam. Vagy vannak (főként Pesten) csokoládébutikok, ahol esetleg kaphatsz (pl: Bródy Sándor utca vagy most nyílt egy Budán)


De én a helyedben a dobozos after eight-et raknám a fára. Ha emlékeim nem csalnak, akkor mindegyik be van csomagolva, így tű+cérna és fel lehet akasztani a fára.


Régen ettem már, de a limitált narancsos kiadás nagyon ízlett. Nyilván ez sem olcsó mulatság.

2011. dec. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves Utolsó a válaszodat! A párom is pont ezt tanácsolta!
2011. dec. 4. 00:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!