Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Szoktatok barkácsolni karácson...

Szoktatok barkácsolni karácsony környékén?

Figyelt kérdés

Elsősorban azokhoz fordulnék kérdéssel, akiket - hozzám hasonlóan - elfog a kreatív hobbi-láz így karácsony közeledtével. :)

Természetesen vannak saját ötleteim is, és vettem három barkácsújságot is: Barkácsvilág (Advent és karácsony kiadása), Kreatív ötletek (Karácsonyfadíszek) és Barkácsötletek (Boldog karácsonyt! című számát), ezekből készítek el egy-egy díszt, mikor időm engedi.


Emellett kíváncsi lennék, hogy ti miket készítetek? Milyen anyagokból?

Hátha kapok valami jó ötletet. :)


Egyedül csináljátok, vagy valakivel közösen? Velem sajnos senki nem akarja együtt csinálni, pedig úgy lenne az igazi. :D


2011. nov. 17. 12:31
1 2
 1/13 anonim válasza:

Ó, de jó! :) Én is ilyen vagyok! Mindig ügyködöm valamin, főleg hogy a munkám lehetővé teszi, hogy barkácsolgassak. Most fejeztem be a madáretetőt, és ez a következő tervem Karácsonyra:


[link]


Sajnos én sem tudok rávenni senkit, hogy együtt kreatívkodjunk... :)

2011. nov. 17. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Jujj, ez NAGYON jól néz ki!!! Előre is gratulálok! :)

Én eddig leginkább csak papírral dolgoztam, meg gyöngyökkel, fával, stb.

De lehet, hogy idén én is megpróbálkozom mézeskaláccsal is. :)

Én eddig csináltam (papírból): kis süteményes dobozt, kétféle karácsonyfadíszt és kétféle asztaldíszt. :)

2011. nov. 17. 14:33
 3/13 anonim válasza:

Ha Te is elhatározod magad, és nekiállsz megcsinálni, várom ám a képet. :) De megnézném nagyon a papír-, fa-, és gyöngy díszeidet is.

Látod, de jó lenne ismerni egymást, csinálhatnánk együtt. :)

2011. nov. 18. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Csináljak képeket? :)

Annyira nem profik, de én elvoltam velük! :)

Igen, tök jó lenne együtt csinálni. De legalább így neten keresztül megosztjuk a tapasztalatainkat. :D

Tőled is várok ám képeket!!! :)

2011. nov. 18. 11:43
 5/13 anonim ***** válasza:

Most egy ablakot díszítek üvegfestékből hópehellyel.

Ajándéknak szalvéta technikával tálcát, teatartó dobozt, kulcstartó dobozkát csinálok. Illetve veszek pár karácsonyi fémdobozt és telerakom mézeskaláccsal.


Most ennyire telik.


De tavaly anyukámnak csináltam egy receptkönyvet. (Naptár+varrtam rá borítót, hímeztem rá szöveget és a kedvenc sütit és beleírtam az összes receptet, ami a régi szétmállott könyvben volt) kb. 1000 Ft-ba került az egész, de nagyon örült neki.


Most még nem jutott más eszembe. Még nincs karácsonyi hangulatom.


Tudtok Pesten nagy kreatív hobby áruházat?

2011. nov. 18. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:

Persze, ha tudnál felrakni valahova képet, annak örülnék. :) Vagy adhatok privátban e-mail címet.

Én is igyekszem majd képeket csinálni. Látnád a fürdőszobánkat... Az egész csempe tele van halakkal (üvegfestés) :)

Ja és cukrász sulit is végeztem, úgyhogy a tortákkal ügyködöm a legtöbbet. Nektek is ajánlom a marcipánozást. :)

Sajna Pesten nem vagyok ismerős, Székesfehérváron lakom, úgyhogy csak itt tudok kreatív boltokat. :)

2011. nov. 18. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Igen, de most a barkácsolás kimerül a kötésben, mert beteg vagyok.
2011. nov. 18. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Na, csináltam pár képet:


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Nem csak ideiek, hanem egész régiek is vannak köztük.


Hát, én ilyen gyerekes dolgokat szoktam csinálni. :$ :)

2011. nov. 18. 20:18
 9/13 A kérdező kommentje:

Én egyébként a WestEnd-ben ismerek egy ilyen kreatív hobbi boltot, de elég kicsi.

Engem is érdekelne, hol van esetleg egy nagyobb!?

2011. nov. 18. 20:19
 10/13 anonim ***** válasza:
Valaki azt mondta, hogy a Kálvin tér és a Ferenc körút között (azon az úton, ahol az Iparművészeti van), hogy ott talán van valami bolt, de még nem jutottam el oda, mert mire oda érek fél6-6, be is zár gondolom. Na de majd egy szombatot rászánok és kinyomozom!
2011. nov. 20. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!