Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit vegyek barátomnak Karácson...

Mit vegyek barátomnak Karácsonyra?

Figyelt kérdés

14hónapja vagyunk együtt.. semmi ötletem sincs,segítsetek:D

16/L (ő is 16éves)


2011. nov. 19. 16:53
 1/5 anonim válasza:

Szia!

Ne feltétlenül a vásárlásra gondolj. Adhatsz neki valami saját készítésű dolgot is. Pl egy szép keretbe raksz egy rólatok készült közös képet. Egyik rokonom kapott egy elég érdekes bögrét.. megnézed csak annyit látsz rajta,hogy egy sima fekete bögre.. de mikor meleg vizet töltesz bele,akkor egyszer csak eltűnik a feketeség és egy kép jelenik meg. jópofa. :-) Amúgy meg vehetsz neki, egy plüsst amit befújsz a parfümöddel, netán ha szeret olvasni a kedvenc írójától egy könyvet, cd-t, gravírozott tollat amibe a neveiteket véseted esetleg ékszert(ha hord). Mellé sütsz neki egy adagot a kedvenc sütijéből és teljes siker. ;-)

2011. nov. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Advocatus Diaboli válasza:
Az előttem szóló okosakat mond:P Továbbá, én láttam olyan puzzle-t amire ráokoskodják azt a képet, amit odaadsz az emberkéknek. Haverom pl. egy 100db-os puzzle-t kapott a barátnőjétől, amin ők vannak rajta ketten:)
2011. nov. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat :)

sütni mindenképpen fogok :) és ez a puzzle ötlet is jók hangzik :)

2011. nov. 21. 18:13
 4/5 anonim ***** válasza:
hógömb, photoboltban lehet kapni és belerakhatod a képed, szívecskés párna képpel és szöveggel
2011. nov. 26. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

www.árukereső.hu


ott add tippeket a gép!

2011. nov. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!