Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » 18 éves fiúnak adventi naptár?

18 éves fiúnak adventi naptár?

Figyelt kérdés
A barátomnak szeretnék adventi naptárat készíteni és olyan dolgokat tennék bele amik kettőnkre jellemzőek, viccesek,stb. Szerintetek jó ötlet, nem túl gyerekes? Fiúk, ti mit szólnátok ha ilyet kapnátok?:)
2011. nov. 19. 23:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Te ismered a barátodat, vajon örülne neki?
2011. nov. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
én is akartam ilyet csinálni barátomnak, de idén letettem róla több okból is, így csak egy boltban kaphatót kapott tőlem, de annak is örült, mert gyerekkorában nem volt sosem adventi kalendáriuma. lassan 22 lesz, de alig várja, hogy elkezdhesse kinyitogatni :)
2011. nov. 19. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi csináltunk tavaly, jó volt. Harmincon túl is.
2011. nov. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Csak attól félek kicsit hogy ha beviszi a koleszba, a fiúk nem fogják-e kiröhögni vagy megszólni, ezért lettem volna kíváncsi ilyesmi korú fiúk válaszaira, de egyébként köszi minden választ:)
2011. nov. 19. 23:30
 5/7 anonim válasza:
Szerintem szuper az ötlet,főleg ha személyessé teszed:) Biztosan sokat fog neki jelenteni.
2011. nov. 19. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Szerintem is jó ötlet, föleg ha saját készítésü, csináld!
2011. nov. 20. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A koliban biztosan ki fogják cikizni,mivel ilyen korban minden nyálas vagy bu.zis.De minden csoda három napig tart.Azért karácsonyig meg fogják unni ezt a témát.A barátod pedig szerintem örülni fog neki,ha a haverok előtt nem is mutatja majd.
2011. nov. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!