Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit készítsek szüleimnek?

Mit készítsek szüleimnek?

Figyelt kérdés

Idén először szeretnék magamtól készíteni a szüleimnek valami apróságot (2 éve sárga gyógyszeres fém lapra tollal benyomva karácsonyi képet készítettem).

Tehát valami olyanra gondoltam amit nem nehéz megcsinálna tehát egyáltalán ne legyen bonyolult, az idő nem érdekel mert ha kell akkor fél napot is rászánok.

A család többi tagjának pedig magokból fogok szöveget csinálni.

Várom a tippeket és ha valaki tud akkor linket is küldhetne. :)


2011. nov. 23. 19:01
 1/5 anonim válasza:
100%

en anyanak es apanak ugyanolyan bogret csinaltam(abbol isszak meg mindig a teajukat)

mind a ketto sarga, es pl az anyaera rairtam h a legjobb anyuka es egy mondatot amit sokszor szokott mondani, es az apajera is ugyan ugy. lehet h sablonos, de szerintem tetszett nekik :)

2011. nov. 24. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Tavaly ehhez hasonlót kaptak ezért az sajnos kilőve...

Esetleg mástól valami tipp?

Elég fontos lenne :)

2011. nov. 25. 16:58
 3/5 anonim ***** válasza:
lehet gyertyát is készíteni,én 1-szer csináltam olyat és könnyű.
2011. nov. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Elsőtől kérdezném, hogy üvegfestékkel készítetted? :) Szerintem egyébként készíthetsz anyukádnak mondjuk karácsonyi angyalkát. A teste lehet kis cserép, feje hungarocell golyó, szárnya pedig plüssös drót, haja fonal. Olcsón beszerezhető kellékek ezek, mégis mutatós ajándék. Vagy ajánlom a gyöngyfűzést. Lehet akár kulcstartót vagy bármit fűzni. Sajnos férfinak nem jut eszembe semmi :S
2011. dec. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
itt nagyon sok kreatív ötletet találhatsz: [link]
2011. dec. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!