Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Ti mit kértek karácsonyra?...

Ti mit kértek karácsonyra? (kort is írjatok)

Figyelt kérdés

én még nem tudom


14/L


2011. nov. 24. 19:37
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

A párommal pont ma beszélgettünk erről...annyit mondott csak, hogy idén ne veszekedjünk a karácsonyi időszak alatt. (nagy a család, sok az ajándék, én maximalista vagyok, és van egy kislányunk is)

Szóval nyugalmat.:)) 31/F


Én is valami hasonlót kérnék:))

de a mosogatós ötlet is jó--> mosogatógép??

2011. nov. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim válasza:
100%

Én decemberben töltöm a 18. szülinapom, és mondtam anyuéknak, hogy ne fizessék ki nekem a jogsit, mert ha már mindent megvesznek nekem, amire szükségem van/vagy nincs, akkor legalább hadd dolgozzak meg én a jogsimért nyári gyakorlaton, de csak azért is kifizették. Most szarakodik a telefonom rendesen, már 5x volt szervizben, de még mindig rossz. Néztem új telefont, de nem fordulok oda hozzájuk, hogy vegyék meg. Nézzenek szét az életemben és vegyék észre, mi az amiből hiányt szenvedek. Én már több éve nem kérek semmit az ünnepekre, mégis mindig kapok valamit, azt meg is becsülöm és vigyázok rá. Örülök neki, hogy ilyen családban élhetek, ahol viszonylag jól mennek a dolgok.

Egy dolgot szeretnék karácsonyra: jó sokat aludni, és a nővéremmel lenni, ha már évente csak 1x látom, akkor is karácsonykor. már csak 4 hét...:)

2011. nov. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:
*lemaradt: telefont meg majd veszek én magamnak nyáron :)
2011. nov. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:

telefont

pénzt

táskát.(converse)

és egy angliai utat is.:) nyáron megyek júilusban pár osztálytárssal és a tanárokkal.:)

14/l

2011. nov. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:

Kár, hogy manapság a karácsony már csak az ajándékozásról szól:/ (tisztelet a kivételnek) Én nem kértem semmit, csak azt kívánom, hogy mindenki legyen egészséges, boldog. Nekem csak az a fontos, hogy kifejezzék a szeretetüket(nem ajándékkal) és igen, ha látják rajtam, hogy valamiben nagyon hiányt szenvedek akkor az egész család összedugja a fejét, de én már évek óta nem kérek semmit!

16/L

2011. dec. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!