Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Mit vegyek egy fiúnak ajándékba?

Mit vegyek egy fiúnak ajándékba?

Figyelt kérdés
Az osztályban nevet kellett húzni akinek veszünk karácsonyra ajándékot. De a akit húztam nem sportol nem jár semmilyen különórára..mit lehetne venni neki?
2011. nov. 25. 20:37
 1/9 anonim ***** válasza:
Én épp ma vettem egy névre szóló bögrét és tettem bele egy csoki mikulást, és ezt az egészet egy szép ajándékos szatyorba tettem.
2011. nov. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
vedd meg neki a battlefield3-at vagy a call of duty modern warfare 3-at
2011. nov. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Ez a battlefield3-om vagy a call of duty modern warfare 3-om

milyen játék, való egy 13 évesnek?

2011. nov. 26. 13:08
 4/9 anonim válasza:

Tavaly az egyik legkedvesebb fiú osztálytársamat húztam karácsonykor. Igaz, hogy vettem vmit, de azt is átalakítottam, amolyan sk. ajándékot szerettem volna.:) Szóval gombfocit kapott, amire a legjobb barátai képei kerültek. Amikor kibontotta leesett az álla. Esetleg egy CD, ha tudod, milyen zenéket hallgat. Ha szereti az autókat, ilyesmit akkor egy ilyesmi témájú magazin előfizetés. Egy szép album (mm. hogy könyv). Ha kicsit művészibb verseskötet. Ha esetleg szereti a jó filmeket, sok ilyen témájú könyv van. Vagy a klasszikus parfüm + dezodor. Nálunk általában ilyesmit szoktak a fiúk kapni.

Remélem, tudtam segíteni.

15/L

2011. nov. 26. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget :)
2011. nov. 26. 21:34
 6/9 anonim válasza:
vegyél neki valami viccesenhülyeséget (én annak örülnék....13/f)
2011. nov. 28. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
divat óra
2011. nov. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem hord divat órát..ő nem az a "menő srác"..nem sportol viszont jó matekból de nem akarok ilyen matekos dolgokat adni
2011. dec. 3. 19:08
 9/9 MP válasza:
Vegyél neki valami szép bögrét,kulcstartót,csokit,vagy ha szeret gépezni valamilyen játékot.:D
2011. dec. 6. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!