Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Szerintetek mit vegyek a...

Szerintetek mit vegyek a legjobb barátnőmnek karácsonyra ajándékba?

Figyelt kérdés
Nem tudom eldönteni :D
2011. nov. 26. 10:48
 1/6 A kérdező kommentje:
Amúgy 14/L
2011. nov. 26. 10:49
 2/6 anonim válasza:

Van egy két ötletem:P Ha sminkeli magát mondjuk egy kisebb palettát, egy szép szájfényt, rúzst, tust.

Vagy fogsz egy ajándékzacskót és beleteszel egy csomó csokit, gumicukrot, nyalókákat stb..

Ha hosszú a haja valami szép csatot, hajbavalót, hajpántot

Ha hord ékszereket valamilyen kedves kis nyakláncot, fülbevalót, karkötőt stb..

Ha személyeset szeretnél adni, lehet készíttetni hűtőmágnest, vagy bögrét , amihez bekel vinned egy képet amit rányomtatnak.:)

15L

rem. tudtam segíteni:)

2011. nov. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Az egyik legjobb barátnőm (kettő van) odavan Japánért, és már régóta keres I love Japan feliratú pólót. Biztosan a te barátnődnek is van amiért rajong.:) Szerintem ez szép is, személyes is, nem is kerül túl sokba. Egy trikóra/pólóra szépen felírod textil-filccel és már készen is van. Esetleg nyomtathatsz is feliratot.

Az előző válaszoló is sok jó ötletet adott.:)

Remélem, tudtam segíteni. Kellemes karácsonyt!

15/L

2011. nov. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

én vagy egy baratsag karkötöt vennék , vagy nyaklancot :)

nekem az nagyon tetszett. !

2011. nov. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi nektek :) tudtatok segíteni.De azért még kíváncsi vagyok a többiek véleményére is :D
2011. nov. 26. 20:22
 6/6 anonim válasza:
Plüssállatot :) azt a lányok általában szeretik. Vagy írj neki verset! Vagy vegyél neki valami ruhát vagy cipőt.
2011. dec. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!